LIVELLO 80x185 stredne tvrdý 8 cm termoelastický s penou matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo sa zamilujete do matraca LIVELLO:
- ponúka podporu Zabezpečuje optimálnu oporu chrbtice.
- nebojí sa potu Reaguje na teplo vyžarované telom dieťaťa.
- je obojstranný Umožňuje otáčanie, čo predlžuje jeho životnosť.
- ľahký na čistenie Poťah sa dá ľahko prať v práčke.
Detský matrac na spanie LIVELLO 80x185 – prečo je jeho výber takou dôležitou záležitosťou?
Keď sa pozrieš na detskú posteľ, vidíš jej vonkajšiu konštrukciu. Nie je preto nič zvláštne na tom, že práve výberu tohto prvku venuješ najviac času. V skutočnosti to správny matrac rozhoduje o kvalite spánku dieťaťa, a preto jeho nákup vyžaduje osobitnú pozornosť. Ak vyberieš vhodný matrac, zabezpečíš optimálnu oporu pre chrbticu počas spánku a spôsobíš, že tvoje dieťa ráno vstane bez bolesti chrbta – vyspaté a plné energie na celý deň.
Pamäťová pena v detskom matraci na spanie LIVELLO 80x185 – ideálne prispôsobená potrebám dieťaťa
Matra LIVELLO od Lano Meble je stredne tvrdý model vyrobený z termoelastickej peny. Ako už názov napovedá, tento materiál reaguje na teplo vydávané ľudským telom. Čo to znamená v praxi? Matra na spanie sa prispôsobí tvaru tela dieťaťa, prehýbajúc sa presne na mieste, kde leží – rozozná to podľa postupne sa šíriaceho tepla. To sa premieta do vynikajúcej opory chrbtice bez ohľadu na to, ako veľmi sa tvoje dieťa v noci vrtí. Po zložení z postele sa pena automaticky vráti do pôvodného stavu.

Čo charakterizuje detský matrac na spanie LIVELLO 80x185?
Detský matrac LIVELLO je obojstranný, takže ho môžeš otáčať, aby sa predĺžila jeho životnosť. Matra LIVELLO je vyrobený z polyuretánovej peny T35 v kombinácii s termoelastickou penou, čo poskytuje neuveriteľný komfort. Poťah z priedušného materiálu zabezpečuje správnu termoreguláciu počas spánku a je tiež ľahko udržiavateľný, pretože ho možno prať v práčke. Vieme, že chceš mať istotu, že matrac na spanie bude ideálne pasovať do detskej postele, ktorá sa nachádza v izbe tvojho dieťaťa. Lano Meble sa zameriava nielen na potreby svojich najmladších zákazníkov, ale aj ich rodičov. Matra LIVELLO spolu s ďalším detským nábytkom môžeš objednať vo variante s doručením domov a vnesením – ušetríš si tak namáhavé nosenie ťažkého balíka.

Technické údaje
| Model | LIVELLO |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T35 – 2 cm, VISCO pena – 3 cm, Polyuretánová pena T35 – 2 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 80x185 |
| Hrúbka | 8 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 70 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa a dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 8 cm |
| Veľkosť matraca | 80x185 |
| Vek používateľa | Matrace pre deti 5-10 rokov |
