LIVELLO 80x190 stredne tvrdý 11 cm termoelastický s penou matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo sa zamilujete do matraca LIVELLO:
- ponúka podporu Zabezpečuje optimálnu oporu chrbtice.
- nebojí sa potu Reaguje na teplo vyžarované telom dieťaťa.
- je obojstranný Umožňuje otáčanie, čo predlžuje jeho životnosť.
- ľahký na čistenie Poťah sa dá ľahko prať v práčke.
Detský matrac na spanie LIVELLO 80x190 a kvalita spánku vášho dieťaťa
Keď sa pozrieš na detskú posteľ, vidíš jej vonkajšiu konštrukciu. Nie je preto nič zvláštne na tom, že práve výberu tohto prvku venuješ najviac času. V skutočnosti to správny matrac rozhoduje o kvalite spánku dieťaťa, a preto jeho nákup vyžaduje osobitnú pozornosť. Ak vyberieš vhodný matrac, zabezpečíš optimálnu oporu pre chrbticu počas spánku a spôsobíš, že tvoje dieťa ráno vstane bez bolesti chrbta – vyspaté a plné energie na celý deň.
Čo je dobré vedieť o detskom matraci na spanie LIVELLO 80x190 z pamäťovej peny?
Matra LIVELLO od Lano Meble je stredne tvrdý model vyrobený z termoelastickej peny. Ako už názov napovedá, tento materiál reaguje na teplo vydávané ľudským telom. Čo to znamená v praxi? Matra na spanie sa prispôsobí tvaru tela dieťaťa, prehýbajúc sa presne na mieste, kde leží – rozozná to podľa postupne sa šíriaceho tepla. To sa premieta do vynikajúcej opory chrbtice bez ohľadu na to, ako veľmi sa tvoje dieťa v noci vrtí. Po zložení z postele sa pena automaticky vráti do pôvodného stavu.

Detský matrac na spanie LIVELLO 80x190 – záruka dobrého spánku vášho dieťaťa
Detský matrac LIVELLO je obojstranný, takže ho môžeš otáčať, aby sa predĺžila jeho životnosť. Matra LIVELLO je vyrobený z polyuretánovej peny T35 v kombinácii s termoelastickou penou, čo poskytuje neuveriteľný komfort. Poťah z priedušného materiálu zabezpečuje správnu termoreguláciu počas spánku a je tiež ľahko udržiavateľný, pretože ho možno prať v práčke. Vieme, že chceš mať istotu, že matrac na spanie bude ideálne pasovať do detskej postele, ktorá sa nachádza v izbe tvojho dieťaťa. Lano Meble sa zameriava nielen na potreby svojich najmladších zákazníkov, ale aj ich rodičov. Matra LIVELLO spolu s ďalším detským nábytkom môžeš objednať vo variante s doručením domov a vnesením – ušetríš si tak namáhavé nosenie ťažkého balíka.

Technické údaje
| Model | LIVELLO |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T35 – 8 cm, VISCO pena – 4 cm |
| Veľkosť | 80x190 |
| Hrúbka | 11 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 70 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa a dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 11 cm |
| Veľkosť matraca | 80x190 |
| Vek používateľa | Matrace pre deti 5-10 rokov |
