LUNO 80x180 stredne tvrdý 19 cm pružinový-taštičkový s visco vložkou matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo sa zamilujete do matraca LUNO:
- je priateľský Zabezpečuje pohodlie, pocit útulnosti a mäkkosti.
- môžeš mať v ňom druha Reaguje na teplo tela, prispôsobujúc sa jeho tvaru.
- dbá na zdravie Odporúčaný pre osoby, ktoré trpia necitlivosťou končatín.
- má rád spánok Poskytuje príjemné pocity počas spánku.
Pružinový matrac s vreckami LUNO 80x180 – spoznajte sa bližšie
Náš moderný matrac na spanie LUNO odporúčame najmä osobám, ktoré túžia po pohodlnom a pružnom podklade, ktorý im poskytne pocit útulnosti a mäkkosti. Termoelastická pena Visco reaguje na teplo tela a tým zvyšuje schopnosť prispôsobiť sa individuálnemu tvaru tela. Kto sa na ňom raz položí, nebude chcieť vrátiť sa k iným matracom!
Pre koho je pružinový matrac s vreckami LUNO 80x180?
Obojstranný pružinový vreckový matrac s vložkou Visco LUNO je inovatívny a zároveň najuniverzálnejší stredne tvrdý produkt, ktorý si určite obľúbiš. Vďaka svojej konštrukcii a ortopedickým vlastnostiam sa odporúča osobám, ktoré trpia necitlivosťou končatín, poruchami krvného obehu a slabou kvalitou spánku. V matraci s vložkou Visco sa skrýva až 7 zón tvrdosti. To znamená, že tvoje telo bude mať vynikajúcu oporu bez ohľadu na polohu a miesta ako hlava, ramená, chrbtica a boky budú mať zabezpečenú ochranu ako nikdy predtým.

Matrac s vložkou Visco LUNO 80x180 – prečo ho musíte mať?
Základom matraca sú pružiny, ktoré sú umiestnené v samostatných vreckách vyrobených z elastickej a pevnej tkaniny. Takéto moderné riešenie zaručuje vysokú bodovú pružnosť matraca a prehýbanie iba na miestach tlaku. Komfort, ktorý poskytuje matrac na spanie LUNO, určite ocení nielen používateľ, ale aj osoba spiac vedľa. Pohyb jedného partnera nespôsobí jeho pocítenie druhou osobou. Termoelastická vrstva sa prispôsobuje tvaru tela a zabezpečuje stabilitu a správnu oporu každej citlivej časti. Matra na spanie LUNO je mimoriadne univerzálny a jedno z najpopulárnejších riešení dostupných na trhu. Kombinácia mimoriadne mäkkej polyuretánovej peny o hrúbke 2 cm s termoelastickou penou o hrúbke 3 cm poskytuje výnimočný komfort počas spánku a 7 zón tvrdosti sa stará o správne prekrvenie a podporu najdôležitejších častí tela. Využi výnimočné vlastnosti, ktoré ti poskytuje matrac LUNO, a postaraj sa o svoj spánok už teraz.

Technické údaje
| Model | LUNO |
| Druh | pružinový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T25 – 3 cm, Filc, Taškové pružiny – 12 cm, Filc, VISCO pena – 3 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 80x180 |
| Hrúbka | 19 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 110 kg |
| Hmotnosť matraca | 20-25 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Pružinové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 19 cm |
| Veľkosť matraca | 80x180 |
| Vek používateľa | Matrace pre dospelých |
