MATI 140x200 pine Montessori floor bed for children Lano Furniture
The promotion runs until 5 May 2026
mmz_product-additional-information-1
mmz_product-additional-information-3
mmz_product-additional-information-2
mmz_product-additional-information-4
Description
Dôvody, prečo si zamilujete MATI:
- zaisťuje bezpečnosť So zábradlím ako na lodi, poskytuje pocit bezpečia.
- podporuje krok k dospelosti Inšpiruje k samostatnému spánku, rozvíja nezávislosť.
- prináša sviežosť Prírodné borovicové drevo prináša do interiéru sviežu atmosféru.
- premení izbu v raj Má vhodné tvary a pohodlnú matracu.
- je hrdinom Vyrobený z ekologických materiálov, dba o zdravie a budúcnosť planéty.
- pojme viac Široká plocha umožní spoločné spánko dvojičiek.
V Lano Meble vieme, ako zabezpečiť, aby si dieťa zamilovalo svoju novú posteľ z borovicového dreva typu ohrádka MATI 140x200
Ako vybrať prvú posteľ pre bábätko? Ktoré faktory sú najdôležitejšie a ktoré nemajú významný vplyv na lepší a zdravší spánok dieťaťa? Vo Lano Meble dokonale chápeme vašu starostlivosť o milované dieťatko. Vieme, že pred výberom postele typu ohrádka ste si prezreli stovky stránok a obchodov, aby ste našli najlepší model nízkej detskej postele dostupný na trhu. Môžeme vás uistiť, že ste na správnom mieste. Náš prístup k tvorbe nábytku pre deti sa sústreďuje na funkčnosť a možnosť prispôsobiť detskú posteľ individuálnym preferenciám dieťaťa. Vytvárame drevené postieľky s dôrazom na každý detail, aby rodičia mali istotu, že zverujú spánok svojho dieťaťa do tých najlepších rúk. Prezrite si našu ponuku a venujte zvláštnu pozornosť modelu postele MATI. Sme si istí, že si vaše dieťa túto posteľ zamiluje.
V Lano Meble vám poradíme, na čo si dať pozor pri kúpe prvej samostatnej postieľky pre dieťa
Pred vami je jedno z najdôležitejších rozhodnutí doteraz — výber prvej samostatnej postele pre dieťa. Chcete analyzovať každý aspekt, aby ste sa rozhodli čo najlepšie. Týmto spôsobom posteľ typu ohrádka pozitívne ovplyvní pohodlie a bezpečnosť vášho malého. Je niekoľko vecí, na ktoré by ste pri výbere postele pre dvojročné dieťa MATI od Lano Meble nemali zabudnúť. Predovšetkým venujte pozornosť pevnosti konštrukcie a materiálom, z ktorých je detská posteľ so zábradlím vyrobená. Našu ohrádku pre deti sme vyrobili z odolného borovicového dreva, takže nemáme pochybnosti, že je bezpečná pre zdravie malého objaviteľa. Je tiež dôležité, aby posteľ pre malé dieťa mala správne rozmery, prispôsobené výške dieťaťa, a ochranné zábradlie, ktoré zabraňuje pádům počas spánku. Ďalej by design detskej ohrádky mal zodpovedať vkusu dieťaťa, čo ho povzbudí k samostatnému spánku. Rozhodne všetky tieto vlastnosti spája posteľ pre dieťa MATI, ktorú máme v našej ponuke. Vaše dieťa tento výber určite prijme.

Záruka bezpečnosti a pokojného spánku – to je jednoducho naša detská posteľ MATI od Lano Meble
Vaše dieťa rastie a vy už premýšľate o kúpe jeho prvej samostatnej postele? Ste na správnom mieste. Chceme vám ukázať, že v Lano Meble máme komplexné riešenie šité na mieru malým objaviteľom. Určite vám záleží na zdravom vývoji dieťaťa a jeho pohode každý deň. Chcete, aby posteľ z borovicového dreva bola nielen vysokej kvality, ale aj aby sa skvele hodila k ostatnému nábytku v izbe. Túžite po zárukách bezpečnosti a chcete, aby sa vaše dieťa cítilo pohodlne a spalo pokojne každú noc? Existuje na to spôsob. Vyberte riešenie, ktoré si už vybralo mnoho rodičov – ohrádku MATI. Naša detská posteľ so zábranou je pevná, estetická a odolná voľba, ktorá vydrží mnoho rokov. Spokojnosť s nákupom je zaručená.

Ahoj, zoznám sa s tebou bližšie!
Pred konečným rozhodnutím si pozri všetky rozmery MATI, ktoré sú vyznačené na obrázku vedľa ➔

Technical data
| Certificates | EN 1725, REACH, FSC, Safety declaration |
| Type | single bed |
| Model | MATI |
| Number of users | 1 |
| Colour | pine |
| Finish | certified; child-safe; semi-matt |
| Size | 140x200 |
| Capacity | 100 kg per deck |
| Length of bed | 208 |
| Bed width | 147 |
| Bed height | 45 cm |
| Weight | personalisation |
| Barrier | vertical fixed included |
| Bed ladder | not applicable |
| Drawers | not applicable |
| Material of drawers | not applicable |
| Increase clearance | not applicable |
| Can be folded in two | not applicable |
| Mattress length | 200 |
| Mattress width | 140 |
| Length of mattress for pull-out deck | not applicable |
| Width of mattress for pull-out deck | not applicable |
| Maximum mattress thickness | 13 cm |
| Maximum thickness of top mattress | 13 cm |
| Maximum mattress thickness for pull-out deck | not applicable |
| Frame | pine wood; glue; water-based paint |
| Slat | FLEX birch wood |
| Maintenance | wipe with a clean, damp cloth; wipe with a clean, dry cloth |
| Packaging | The product comes in one package |
| Price includes | bed; slatted base; assembly kit; assembly instructions |
| Bed size | 140x200 |
| Bed colour | Pine |
| Child's age | Beds for 2 and 3 year olds |
| ID materacy | 14833, 14865, 14840, 14847, 14856, 14861, 14837, 14835, 14851 |
| Ilość materacy | 1 |
