SALLY 80x180 stredne tvrdý 8 cm penový kokosový termoelastický matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamilujete matrac SALLY:
- staví na pohodlie Zabezpečuje hlboký spánok v komfortných podmienkach.
- postará sa o vaše zdravie Prispieva k efektívnej regenerácii organizmu.
- cení kvalitu Vyrobený je z vysoko kvalitných materiálov.
- obraty mu nevadia Má možnosť periodickej zmeny strany.
Matrac z polyuretánovej peny SALLY 80x180 – čím sa vyznačuje?
Matrac SALLY to možnosť výberu dvoch stupňov tvrdosti matraca, vďaka čomu si používateľ môže vybrať, na ktorej strane chce spať, alebo ju periodicky meniť. Pri kúpe matraca na spanie cez internet často máme pochybnosti o tom, aké riešenie bude pre nás najlepšie. Obojstranný matrac SALLY nám takpovediac uľahčuje úlohu, pretože si môžeme slobodne vybrať medzi mäkším alebo tvrdším povrchom a rozhodnúť sa, aký matrac vybrať. Nie je to ideálne riešenie?
Obojstranný matrac SALLY 80x180 – dvojitá radosť z používania
Zdrojom veľkého úspechu matraca SALLY je inovatívna termoelastická pena (VISCO), ktorá má vlastnosti reagujúce na teplo vydávané telom. Preberá ho a zvyšuje elasticitu vplyvom nárastu teploty. To umožňuje ideálne prispôsobenie sa jednotlivým častiam tela a jeho tvaru, pričom zabezpečuje zlepšenie krvného obehu, podporu chrbtice a prevenciu preležanín. Ďalším prvkom, ktorý stojí za pozornosť, je kokosová rohož. Kokos je materiál, ktorý je mimoriadne priedušný. Nečakaj a vyber si posteľ s matracom, ktorý zlepší komfort spánku už teraz.

Termoelastická pena a kokosová mata – recept na úspešný matrac SALLY 80x180
Vysoko kvalitný detský matrac a pre dospelých zaručuje predovšetkým hlboký spánok v komfortných podmienkach. Zabezpečuje relax, odpočinok a správnu regeneráciu. Dobrý spánok je zasa zárukou veľkého množstva energie počas dňa. Je preto potrebné sa zamerať na riešenia, ktoré sú prispôsobené individuálnym potrebám. Také, ktoré poskytujú dobrú podporu chrbtice, pohodlie a úplný komfort. Matrac SALLY túto úlohu plní dokonale. Stredne tvrdý matrac do postele vyrobený z pružnej a odolnej polyuretánovej peny. Z jednej strany je ukončený penou VISCO, z druhej strany kokosovou rohožou, ktorá je tvrdšia. Celý matrac je obalený odnímateľným, mäkkým a priedušným poťahom z vysoko kvalitnej tkaniny, čo zabezpečuje hygienu a priedušnosť.

Technické údaje
| Model | SALLY |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T25 – 4 cm, Kokosová rohož – 1 cm, VISCO pena – 2 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 80x180 |
| Hrúbka | 8 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 60 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 8 cm |
| Veľkosť matraca | 80x180 |
| Vek používateľa | Matrace pre deti 5-10 rokov |
