ROYAL 180x200 stredne tvrdý 15 cm penovo-kokosový matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo sa zamiluješ do matraca ROYAL:
- zabezpečuje skvelý spánok Pomáha zmierniť napätie tela, čo prispieva k hlbokému spánku.
- starostlivosť o teba Zabezpečuje prirodzenú podporu a správnu ventiláciu.
- máš v ňom oporu Rovnomerne rozkladá váhu tela.
- investícia na roky Je odolný voči deformáciám a zachováva si svoje vlastnosti.
Detský matrac ROYAL 180x200 – zabezpečte svojmu dieťaťu najlepšie podmienky na spánok a správny vývoj spolu s Lano Meble.
Pohodlný spánok je najlepší darček, aký môžeš dať svojmu dieťaťu. S matracom z peny a kokosového vlákna ROYAL vytvoríš skutočne kráľovskú spálňu. Splní očakávania aj tých najnáročnejších. Matrac s hrúbkou 15 cm je ideálnym riešením pre mládež nad 12 rokov, ktorá sa intenzívne vyvíja. Poskytuje miernu podporu pre chrbticu a je vhodný pre deti s nízkou alebo strednou hmotnosťou a pre tých, ktorí nemajú zdravotné problémy s kostrovým systémom. Kokosový matrac ROYAL bol vyrobený z vysoko kvalitnej profilovanej peny, ktorá sa prispôsobuje tvaru tela dieťaťa a zabraňuje deformáciám matraca. Je to matrac strednej tvrdosti, ktorý poskytuje správnu podporu chrbtice a znižuje svalové napätie. Pamätaj, že príliš mäkký matrac na spanie môže spôsobovať zakrivenie chrbtice alebo skoliózu.
Kokosový matrac hypoalergénny – podporujeme ekológiu a stavíme na prírodu
Špeciálna kokosová podložka nachádzajúca sa v matraci ROYAL zvyšuje trvanlivosť a tvrdosť matraca. Kokos je prírodný materiál, ktorý sa vyznačuje antibakteriálnymi, antimykotickými a antialergickými vlastnosťami. Model matraca ROYAL sa dokonale hodí ako matrac pre mládež bojujúcu s alergiou a pre malé deti s citlivou pokožkou. Okrem toho zabezpečuje dobrú cirkuláciu vzduchu a odvod vlhkosti, čo pozitívne ovplyvňuje hygienu spánku. Vyber si veľkosť matraca ideálnu do postele tvojej ratolesti a užívaj si pokojné noci od Lano Meble.

Pěnový kokosový matrac – pokojný spánok pre malých aj veľkých
Kokosový matrac je univerzálnou voľbou ako pre deti, tak aj pre dospelých. Je veľmi ľahký na údržbu – stačí zložiť poťah a vyprať ho v práčke s prídavkom jemného pracieho prostriedku. Stredne tvrdé matrace sú odporúčané osobám s rôznou váhou a preferenciami, preto sú skvelou voľbou ako pre bábätká, tak aj pre dvojročné deti či predškolákov. Ak v našej ponuke nenájdeš potrebnú veľkosť, môžeš sa poradiť s našimi konzultantmi. Radi plníme sny detí a rodičov. Matrac ROYAL je ľahko prenosný a montáž je jednoduchá, pretože je zvinutý a zabalený v špeciálnej ochrannej fólii. Stačí ho rozvinúť a počkať niekoľko hodín, kým sa narovná. Oddýchnuté deti sú šťastnejšie, zdravšie, lepšie sa učia a rozvíjajú. V Lano Meble vieme, že zdravý spánok dieťaťa znamená väčší pokoj rodičov.

Technické údaje
| Model | ROYAL |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T25 – 10 cm, Profilovaná pena T35 – 3,5 cm, Kokosová rohož – 1 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 180x200 |
| Hrúbka | 15 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 100 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa a dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 15 cm |
| Veľkosť matraca | 180x200 |
| Vek používateľa | Matrace pre dospelých |
