MALIA 80x150 stredne tvrdý 15 cm penovo-kokosový matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamilujete matrac MALIA:
- miluje komfort Zabezpečuje pohodlie a podporu počas spánku.
- pomáha sa zrelaxovať Redukuje tlak na stresové body.
- je všestranný Vrstva rezanej peny reguluje teplotu.
- oceňuje kvalitu Je vyrobený z vysokokvalitných materiálov.
Zamilujte si spiaci matrac MALIA 80x150 od prvých chvíľ
Chceš sa postarať o svoje deti komplexne? Premýšľaš, ako zlepšiť spánok svojich drobcov? Nemôžeš nájsť lepšie. V Lano Meble sme pripravili výnimočnú ponuku, a v nej penovo-kokosový matrac MALIA. Tento skvelý produkt je ideálny pre menšie aj väčšie deti. Okrem toho má mnoho rôznych rozmerov na výber, takže ho ľahko prispôsobíš jednému z našich detských postelí. Detský matrac je predsa jedným z najdôležitejších faktorov ovplyvňujúcich ich zdravý spánok. Určite si pozri, aké vlastnosti má náš matrac na spanie MALIA a dopraj svojim drobcom ten najlepší odpočinok. Čakáme ťa v Lano Meble.
Pohodlie a komfort počas noci zabezpečuje náš detský matrac MALIA od Lano Meble
Aký by mal byť dobrý matrac na spanie? Predovšetkým vybavený spoľahlivými mechanizmami, ktoré zlepšia kvalitu spánku tvojich detí. V Lano Meble vieme, že sa o svoje deti staráš najlepšie, ako vieš. Preto ti chceme predstaviť náš výnimočný detský matrac MALIA. Je vyrobený z vysokokvalitnej peny, čo zabezpečuje deťom pohodlie a komfort počas spánku. Okrem toho náš matrac obsahuje aj kokosovú rohož, ktorá sa stará o správnu tepelnú reguláciu dieťaťa a správne odvádzanie vlhkosti. Vďaka takýmto riešeniam matrac na spanie MALIA zabraňuje nadmernému poteniu sa v noci, a dieťa spí pokojne až do zvuku budíka. Penové matrace od Lano Meble sú jedným z vašich obľúbených produktov. Niet divu, veď sa skvele prispôsobujú tvaru tela, sú antialergické a navyše sa starajú o správnu termoreguláciu v noci. Vyber si matrac na spanie, ktorý si tvoje dieťa zamiluje. Rozhodni sa pre najvyššiu kvalitu ukrytú v nenápadnom penovo-kokosovom matraci MALIA od Lano Meble. Určite si pozri, čo ešte má v ponuke.

Objavte všetko, čo sme pripravili pre malé ratolesti v ponuke Lano Nábytok
Lano Meble, to nielen skvelej kvality matrace pre deti, ktoré podporujú ich dobrý spánok. To sú tiež pevné, vyrobené z borovicového dreva postele pre malé ratolesti. Tvorbou tohto komplexného setu — borovicová detská posteľ a matrac na spanie, môžeme zabezpečiť, aby vaše deti boli oddýchnuté a podporovať ich rozvoj každý deň. V Lano Meble sa staráme o každý, aj ten najmenší detail, pretože vieme, že tvoríme produkty nielen pre najmenších, ale aj pre staršie deti. Neváhajte a objednajte si skvelé produkty pre svoje malé deti už dnes. V Lano Meble garantujeme, že si môžete dovoliť luxus farebných snov. Zoznámte sa s celou ponukou nábytku, postelí a matracov pre deti, dostupnou v Lano Meble. Už veľa rodičov dôverovalo Lano Meble a s radosťou nás odporúčajú svojim známym a rodine. Pridajte sa k spokojnému okruhu zákazníkov Lano Meble.

Technické údaje
| Model | MALIA |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T25 – 10 cm, Rezaná pena T35 – 4 cm, Kokosová rohož – 1 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 80x150 |
| Hrúbka | 15 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 100 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa a dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 15 cm |
| Veľkosť matraca | 80x150 |
| Vek používateľa | Matrace pre dospelých |
