DREAM 90x200 stredne tvrdý 11 cm penový kokosovo-latexový matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamiluješ matrac DREAM:
- je premiant Zabezpečuje najvyššiu kvalitu spánku pre tvoje dieťa.
- myslí na kvalitu Garantuje bezpečný a zdravý spánok vďaka kvalitným materiálom.
- je obojstranný Zabezpečuje najlepší spánok vďaka obojstrannej konštrukcii.
- je pohodlný Má množstvo pien a povrchov, ktoré poskytujú pohodlie a komfort.
Pěnový matrac DREAM 90x200 od Lano Meble je splnením snov o pokojnom spánku dieťaťa
Chceš darovať svojmu dieťaťu bezpečný a zdravý spánok? Si si vedomá, že iba matrac najvyššej kvality to môže zaručiť? Môžeme ti dať istotu, že tvoj malý spí na najpohodlnejšom detskom matraci. Vďaka mnohým penám, povrchom a obojstrannému systému matraca DREAM sa tvoje dieťa konečne bude budiť oddýchnuté.
Vyber si najlepší matrac DREAM 90x200 od Lano Meble a zaruč svojmu dieťaťu dobrý spánok
Každý škôlkar rád rozhoduje sám o sebe. Dovoľ mu vybrať, na ktorej zo strán matraca chce spať. Tým mu ukážeš, že má vplyv na svoj spánok, čo má významný vplyv na jeho sebavedomie. Každá strana matraca pre dieťa DREAM mu zaručí najkvalitnejší spánok.

Účinok matraca DREAM 90x200 z Lano Meble a ich vplyv na pohodu dieťaťa
Samozrejme, že áno! Aspoň môžeš mať, ak len chceš. Latexový penový matrac DREAM je skvelý pre úplne malé deti aj tie o niečo väčšie. Matrac pre dieťa by sa mal prispôsobiť jeho telu a len jemne sa ohnúť pod jeho váhou. Našťastie, s Lano Meble máš istotu dobrého výberu. Matrac ako zo sna, teda kokosovo-latexový matrac DREAM. Jedna z vrstiev je vyrobená z kokosovej škrupiny. Má zaručiť zvýšenú tvrdosť matraca, ale zároveň prispieť k ešte lepšej jeho pružnosti. Stojí za to vedieť, že toto vlákno skvele absorbuje pot a vlhkosť, bez toho aby stratilo svoje vlastnosti. Matrac na spanie DREAM je ideálny spoločník na oddych. Snom každého rodiča je, aby jeho dieťa pokojne spalo a ráno sa jednoducho prebudilo oddýchnuté. Ako Lano Meble sme už splnili nejeden takýto sen, čím sme potešili rodičov aj ich výnimočné deti. Určite si prezri všetky vlastnosti nášho penového matraca DREAM a zaruč svojmu dieťaťu farebné sny.

Technické údaje
| Model | DREAM |
| Druh | ortopedický matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T25 – 8 cm, Latexová pena – 2 cm, Kokosová rohož – 1 cm |
| Veľkosť | 90x200 |
| Hrúbka | 11 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 60 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Ortopedické matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 11 cm |
| Veľkosť matraca | 90x200 |
| Vek používateľa | Matrace pre deti 2-5 rokov |
