CLEAN 90x170 středně tvrdá 13 cm latexová matrace s antibakteriální pěnou Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamilujete matrac CLEAN:
- je všestranný Je obojstranný, vďaka čomu sa dokonale prispôsobí potrebám detí v každom veku.
- rád prekvapuje Vložka matrace sa skladá z troch druhov dopĺňajúcich sa pien.
- výnimočne elastický Použitie latexovej peny s prírodným latexom zabezpečuje super elasticitu.
- má rád pekný vzhľad Poťah zabezpečujúci vysokú ventiláciu, dodávajúci matraci moderný vzhľad.
Zdravý spánok dieťaťa vďaka matraci CLEAN z prírodného latexu
Chcete sa postarať o hygienu spánku vášho dieťaťa? Sme si istí, že áno. Práve preto vám ponúkame matracu CLEAN – jej zdravotné vlastnosti splnia vaše očakávania. Antibakteriálny účinok je zásluhou vysoko elastickej peny a antialergické a protipliesňové účinky zabezpečuje prírodný latex. Táto detská matraca nie je len o vysokej hygiene, ale aj o pohodlnom spánku. Pri výbere modelu CLEAN zistíte, že stredná tvrdosť a prispôsobenie tvaru tela prispievajú k efektívnemu nočnému oddychu, čo je obzvlášť dôležité u najmenších. Doplním vybavenie spálne vášho dieťaťa o modernú spaciu matracu, postarajte sa o zdravie dieťaťa.
Matrace CLEAN: Ideálne prispôsobenie tvaru tela dieťaťa počas spánku
Najlepšia matraca pre dieťa je tá, ktorá sa prispôsobuje jeho rastúcim požiadavkám s vekom. Model matrace CLEAN spĺňa toto kritérium. To je zásluhou jeho špeciálnej konštrukcie, ktorá kombinuje tri druhy pien. Táto matraca Lano Meble zahŕňa:
- Vysoko elastickú penu – vďaka nej je CLEAN antibakteriálnou matracou. Vaše dieťa často trpí chorobami? Máme pre vás dobrú správu. Použitá pena v tomto modeli bráni rastu baktérií a znižuje riziko ďalších infekcií.
- Latexovú penu – model CLEAN obsahuje až 20 % prírodného latexu. To nie je všetko: vďaka nemu sa naša antialergická matraca prispôsobuje tvaru tela dieťaťa počas spánku. Premýšľate, aká spacia matraca bude dobrá voľba pre vaše dieťa? Otočte matracu CLEAN na túto stranu a využite zdravotné vlastnosti latexovej peny.
- Polyuretánovú penu – jej najväčšou výhodou je zvýšená pružnosť. Stredne tvrdú matracu otočte na túto stranu, keď dieťa povyrastie. To preto, že pre staršie deti je najlepšia matraca s vyššou tuhosťou.

Matrace CLEAN: Ľahká údržba pre kľudný spánok
Inovatívny poťah, ktorý si obľúbite mimo iného vďaka vysokej priedušnosti. Obojstranná latexová matraca CLEAN ponúka ventiláciu na najvyššej úrovni. Tento efekt je dosiahnutý vďaka:
- 3D Progres sieťovine – zabezpečte svojmu dieťaťu maximálne pohodlie pri spánku výberom matrace s poťahom o výnimočnej štruktúre, kde hlavnú úlohu hrá špeciálna 3D sieťovina.
- Tkanine Open Dream – ktorá je úspešným spojením mäkkého povrchu a prešívania klimatizačným vláknom. Práve vďaka nej má matraca CLEAN moderný a zároveň športový dizajn.
Matrace s antibakteriálnou penou je skvelým doplnkom do spálne dieťaťa, ktoré miluje fyzickú aktivitu, aj z iného dôvodu. Všimnite si jej vysokú priedušnosť: to je výhoda, ktorú oceníte najmä vtedy, ak vaše dieťa miluje pohyb. Záleží vám na tom, aby matraca bola ľahko udržiavateľná v čistote? Jednoduché čistenie je ďalším dôvodom, prečo by ste sa mala rozhodnúť pre verziu matrace CLEAN. Chcete jej vrátiť sviežosť, vypers poťah na 60 °C.
Pridajte matracu CLEAN do svojho košíka a zabezpečte svojmu dieťaťu zdravý a ultrakomfortný oddych.

Ďalšie informácie o matracoch na spanie od Lano Meble
Materiály použité pri výrobe matracov, ako sú polyuretánové peny, latex a visco, sa vyznačujú vysokým koeficientom stlačiteľnosti a pružnosti, preto si vyhradzujeme právo na rozmerovú toleranciu: +/- 2 % pre šírku a dĺžku a +/- 1 cm pre výšku matrace. Skutočné farby materiálov sa môžu líšiť od tých na fotografii, bez toho aby to ovplyvnilo ich vlastnosti.
Technické údaje
| Model | CLEAN |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Poťah tkanina Open Dream + 3D sieťovina 1 cm; Latexová pena 3 cm; vysokoelastická antibakteriálna pena 6 cm; polyuretánová pena 3 cm |
| Veľkosť | 90x180 |
| Hrúbka | 13 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 70 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – 60 stupňov |
| Pre koho? | deti a dospelé osoby |
| Certifikáty | OEKO-TEX, VYHLÁSENIE O BEZPEČNOSTI |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 13 cm |
| Veľkosť matraca | 90x180 |
| Vek používateľa | Matrace pre tínedžerov 10+ rokov |
