MAJORKA 120x200 stredne mäkká 8 cm latexovo-penová matrace Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Technické údaje
| Model | MAJORKA |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T25 – 4 cm, Latexová pena – 2 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 120x200 |
| Hrúbka | 8 cm |
| Tvrdosť | stredne mäkký |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 50 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne mäkké matrace |
| Hrúbka matraca | 8 cm |
| Veľkosť matraca | 120x200 |
| Vek používateľa | Matrace pre deti 0-5 rokov |
