GOMBO 80x150 stredne tvrdý 11 cm penovo-latexový matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo sa zamiluješ do matraca GOMBO:
- je antialergický Chráni pred roztočmi, baktériami a inými alergénmi.
- je obojstranný Môže sa ľahko otočiť, aby sa prispôsobila tvrdosť.
- stará sa o tvoje dieťa Podporuje zdravý spánok a správny vývoj dieťaťa.
- spánok je základ Zabezpečuje bezpečné prostredie na spánok pre dieťa.
Kúpte deťom spiaci matrac GOMBO 80x150 a prajte svojmu dieťaťu sladké sny
Stačí jedna dobre prespaná noc na matraci GOMBO, a zabudneš na dlhé presviedčanie dieťaťa, aby konečne išlo do postele. Zisti, čo odlišuje tento model a prečo najmladší používatelia tak radi na ňom spia.
Na čo zamerať pozornosť pri zariaďovaní detskej izby pre malého alergika s matracom na spanie GOMBO 80x150?
Alergia na prach, roztoče alebo iné bežné alergény je v poslednej dobe čoraz častejším problémom. Ak chceš zabezpečiť dieťaťu bezpečné prostredie na spánok, stav na antialergický detský matrac GOMBO vyrobený z dvoch hygienických materiálov, v ktorých sa nemnožia huby, baktérie, roztoče ani iné mikroorganizmy, ktoré môžu zhoršovať príznaky alergie. Tvoje dieťa tak bude môcť spať bez obáv o zdravie.

GOMBO 80x150 – detský spiaci matrac na mnoho rokov
Obojstranný matrac na spanie sa ukáže ako skvelá voľba, ak ešte nevieš, aký stupeň tvrdosti podložky preferuje tvoje dieťa. Latexová strana je stredne tvrdá a penová strana tvrdá. Stačí len otočiť matrac, aby si svojmu dieťaťu poskytol výber a optimálny komfort spánku. V obchode Lano Meble nájdeš nielen detské matrace na spanie, ale aj ostatné produkty, ktoré sa určite zídu tebe a tvojmu dieťaťu. Zoznam sa s našimi inšpiráciami a zariadenie detskej izby ti nespôsobí najmenšie ťažkosti. Zariaďovanie izby pre dieťa je nemalá výzva. Kupuješ len detský matrac na spanie alebo celý súbor vybavenia? Ak robíš väčšie nákupy v obchode Lano Meble, môžeš smelo využiť naše dodatočné prepravné možnosti, čiže služby vnesenia a montáže. Všetko preto, aby si sa mohol sústrediť na to, čo je najdôležitejšie, teda na svoje dieťa.

Technické údaje
| Model | GOMBO |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T35 – 8 cm, latex – 2 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 80x150 |
| Hrúbka | 11 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 60 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 11 cm |
| Veľkosť matraca | 80x150 |
| Vek používateľa | Matrace pre deti 5-10 rokov |
