VISCO 70x150 mäkký 11 cm detský termoelastický matrac s penou Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamiluješ matrac VISCO:
- je obľúbený Je špeciálne navrhnutý pre deti.
- leto a zima mu nevadia Prispôsobuje sa podmienkam v každom ročnom období.
- stará sa o spánok Pomáha zabezpečiť zdravý spánok pre dieťa.
- je spoľahlivý Je trvanlivý a odolný.
Detský matrac VISCO 70x150 od Lano Meble je dobrá voľba na každé ročné obdobie
Hľadáte ideálny matrac pre dieťa? V takom prípade jednoducho vyberte penový matrac od Lano Meble. Naše vložky do postelí pre deti sme vyrobili z vysoko kvalitných materiálov. Okrem toho penový matrac VISCO má mnoho vlastností, vďaka ktorým sa dieťa bude budiť svieže a oddýchnuté. Vyskúšajte ho a zabudnite na neprespaté noci dieťaťa.
Váš malý zaslúži najlepší detský matrac VISCO 70x150 od Lano Meble
Nebojte sa vopred, že nájdenie ideálneho matraca do detkej izby vám zaberie večnosť. Ako Lano Meble sme pre vás pripravili produkty najvyššej kvality. Nakoniec chcete, aby vaše dieťa dostalo najlepší matrac, ktorý sa postará o jej dobrý spánok. Práve preto bude penový matrac VISCO zodpovednou voľbou každého rodiča.

Vynikajúca termoventilácia zaručená s detským matracom VISCO 70x150 od Lano Meble
Výrazy termoelastický alebo penový ti veľa nehovoria. Aj keď by si ako mama chcela rozumieť všetkému – je to bohužiaľ nemožné. Našťastie máš nás – Lano Meble. Najdôležitejšou vlastnosťou matraca pre dieťa VISCO je jeho prispôsobenie sa podmienkam panujúcim v každom ročnom období. V lete absorbuje pot dieťaťa a v zime sa postará o správnu termoreguláciu. Ako mama si určite prečítala už nejeden poradca o tom, ako podporiť správny vývoj dieťaťa. Jedným z kľúčových prvkov je jeho správny spánok. Penový matrac od Lano Meble môže zaručiť pokojný spánok tvojmu dieťaťu. Zabudni na ranné grimasy a užívaj si prespané noci, zabezpečené vďaka správnemu matracu na spanie. Výchova dieťaťa je veľmi náročná a pohlcujúca práca. Nakoniec sa každý deň staráš o to, aby malo všetko, čo je najlepšie. Chceš, aby sa tvoje dieťa mohlo každú noc tiež dobre vyspať? Investuj do lepšieho matracu na spanie pre dieťa. Sama uvidíš, že v oblasti dobrých rozhodnutí si bezkonkurenčná.

Technické údaje
| Model | VISCO |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T25 – 8 cm, VISCO pena – 2 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 70x150 |
| Hrúbka | 11 cm |
| Tvrdosť | mäkký |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 40 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Mäkké matrace |
| Hrúbka matraca | 11 cm |
| Veľkosť matraca | 70x150 |
| Vek používateľa | Matrace pre deti 0-5 rokov |
