VOLINI 100x190 stredne tvrdý 11 cm termoelastický matrac s penou Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamiluješ matrac VOLINI:
- cení si funkčnosť Má dve použiteľné strany.
- pozná potreby detí Dokonale sa prispôsobuje potrebám používateľa.
- má rád práčku Je priateľský k deťom a dá sa prať.
- vydrží veľa Zachováva si svoje vlastnosti po mnoho rokov.
Kedy sa oplatí vybrať stredne tvrdý detský spacie matrac VOLINI 100x190?
Matrac na spanie VOLINI poskytuje chrbtici oporu počas spánku a umožňuje oddychovať svalom, ktoré ju podopierajú. Práve preto sa po prespanej noci na dobre zvolenom matraci cítiš tak dobre a nebolia ťa chrbát. Pozri sa, prečo sa oplatí vybrať matrac pre deti VOLINI, aby si dieťaťu zabezpečil práve takú kvalitu spánku, akú potrebuje pre správny vývoj.
Oplatí sa kúpiť detský spacie matrac VOLINI 100x190 z termoelastické peny?
Matrac na spanie VOLINI z termoelastickej peny reaguje na teplotu ľudského tela. Keď sa ich povrch zahreje, postupne sa ohýba na presne určených miestach, čo umožňuje zaujať pohodlnú polohu na spanie. Práve preto sa termoplastické penové matrace osvedčujú u ľudí s rôznymi preferenciami. Maximálne sa prispôsobujú potrebám používateľa, dokonca aj toho, ktorý stále rastie, a to priamo pred očami.

Prečo si zamilujete detský spacie matrac VOLINI 100x190 od Lano Meble?
Obojstranná konštrukcia matraca VOLINI umožňuje jeho používanie na oboch stranách. Týmto spôsobom zabránite jeho trvalému deformovaniu, takže bude plniť svoju funkciu dlhšie ako obvykle. Pozornosť si zaslúži aj poťah vyrobený z príjemného na dotyk, priedušného materiálu, ktorý zabezpečí optimálny komfort počas spánku. Táto tkanina je tiež ľahko udržiavateľná, pretože ju možno prať v práčke. V obchode Lano Meble nájdete krásne a funkčné postele pre deti, ktoré môžete kúpiť v súprave s matracom na spanie VOLINI, aby ste vytvorili pohodlné miesto na spanie pre vaše dieťa. A ak je výzdoba už hotová, kúpte si samotný matrac VOLINI.

Technické údaje
| Model | VOLINI |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T35/ vysokoelastická – 8 cm, Visco – 4 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 100x190 |
| Hrúbka | 11 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 70 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 11 cm |
| Veľkosť matraca | 100x190 |
| Vek používateľa | Matrace pre deti 5-10 rokov |
