FITTED 90x190 středně tvrdá 13 cm matrace s aloe vera a visco pěnou Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamilujete matrac FITTED:
- je všestranný Dokonale sa prispôsobí potrebám detí v každom veku.
- má bohatý vnútro Vložka matrace sa skladá z troch pien, vrátane tvrdej polyuretánovej peny pre správnu podporu.
- dokáže sa prispôsobiť Strana s penou Visco sa dokonale prispôsobí tvaru tela dieťaťa.
- je výnimočne pružný Druhá strana matrace vyrobená z vysoko elastickej peny je pružnejšia a odolnejšia, ideálna pre staršie deti.
Objavte tajomstvo dlhých a pokojný nocí vášho dieťaťa s FITTED — aloe matrace pre rast a vývoj
Najlepšia matraca pre dieťa? Model, ktorý bude slúžiť vašej dcére alebo synovi po mnoho rokov? Ak taký hľadáte, ste na správnom mieste. FITTED je stredne tvrdá matraca s aloe vera, ktorá poskytne malému majiteľovi maximálny komfort spánku. Čo je rovnako dôležité, tento model podporuje vývoj dieťaťa a prispôsobuje sa jeho rastúcim potrebám. Je to matraca, u ktorej je zmena tvrdosti nielen možná, ale zabere len chvíľku. Chcete zabezpečiť dieťaťu hlboký a zdravý spánok? Tento model by mal určite upútať vašu pozornosť. Prečo? Pretože adaptabilita je jej poznávacím znamením a vďaka použitiu tkaniny s aloe vera je matraca FITTED elastická a prispôsobuje sa tvaru tela dieťaťa.
Rovnováha mäkkosti a podpory – tri špeciálne peny v matraci FITTED pre dokonalý spánok
Túto obojstrannú matracu Lano Meble si vy aj vaše dieťa zamilujete aj pre jej funkčnosť. Od ostatných modelov sa odlišuje premyslenou konštrukciou, v ktorej hrajú hlavnú rolu až tri špecializované peny. Detská matraca FITTED ponúka:
- Polyuretánovú penu – ktorá tvorí strednú časť vložky. Vďaka vysokej tuhosti zabezpečí vášmu dieťaťu správnu oporu chrbtice a pohodlný spánok.
- Penu VISCO – inak známu ako termoelastickú penu. Práve vďaka nej sa matraca prispôsobuje tvaru tela užívateľa. Navyše táto časť matrace FITTED zmäkne vplyvom telesnej teploty. Potrebujete matracu pre mladšie dieťa? Otočte FITTED na túto stranu a termoelastická pena so svojimi vlastnosťami sa postará o zdravý spánok vášho dieťaťa.
- Vysoko elastickú penu – nájdete ju na druhej strane matrace. Ani v tomto prípade vás prispôsobenie tvaru tela nesklame. Maximálne pružná a odolná vrstva spĺňa potreby staršieho dieťaťa. Vaše dieťa začalo rýchlo rásť? Otočte matracu na túto stranu a využite vlastnosti vysoko elastickej peny.

Akú matracu pre dieťa vybrať? FITTED spĺňa tieto požiadavky
Priedušná a antialergická matraca? FITTED spĺňa tieto kritériá. A to vďaka inovatívnemu poťahu, ktorého konštrukcia je založená na dvoch kľúčových prvkoch:
- Spodná časť – moderná 3D sieťovina je zárukou vysokej priedušnosti. To nie je všetko: mimo iného vďaka nej má matraca FITTED antialergické vlastnosti.
- Horná časť – čo je tkanina aloe vera. Starostlivosť o pokožku dieťaťa? Známý pre svoje blahodárne účinky na pokožku, extrakt z aloe vera, ktorý pokrýva túto časť matrace, je naším spôsobom, ako minimalizovať riziko podráždenia. Pridajte k tomu klimatizačné vlákno a získate matracu so zdokonaleným ventilačným systémom. Prehriatie dieťaťa v noci? S matracou FITTED tento problém už nebude váš.
Premýšľate, akú matracu pre dieťa vybrať? Takú, ktorá je nielen pohodlná a funkčná, ale aj ľahko udržiavateľná v čistote. FITTED spĺňa aj tieto požiadavky. V tomto modeli je vysoká hygiena výsledkom kombinácie vybraných materiálov a jednoduchého spôsobu čistenia. Chcete mu vrátiť sviežosť? Stačí, keď vypersete poťah matrace FITTED pri 60 °C.

Ďalšie informácie o matracoch na spanie od Lano Meble
Materiály použité pri výrobe matracov, ako sú polyuretánové peny, latex a visco, sa vyznačujú vysokým koeficientom stlačiteľnosti a pružnosti, preto si vyhradzujeme právo na rozmerovú toleranciu: +/- 2 % pre šírku a dĺžku a +/- 1 cm pre výšku matrace. Skutočné farby materiálov sa môžu líšiť od tých na fotografii, bez toho aby to ovplyvnilo ich vlastnosti.
Technické údaje
| Model | FITTED |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Poťah tkanina Aloe vera + 3D sieťovina 1 cm; Polyuretánová pena 3 cm; Visco pena 3 cm; Vysokoelastická pena 6 cm |
| Veľkosť | 90x190 |
| Hrúbka | 13 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 70 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – 60 stupňov |
| Pre koho? | deti a dospelé osoby |
| Certifikáty | OEKO-TEX, VYHLÁSENIE O BEZPEČNOSTI |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 13 cm |
| Veľkosť matraca | 90x190 |
| Vek používateľa | Matrace pre dospelých |
