TEBE 100x180 stredne tvrdý 17 cm penový s penou visco matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamilujete matrac TEBE:
- prispôsobí sa Vám Prispôsobuje sa tvaru tela.
- zabezpečuje dobrý spánok Ponúka vynikajúci komfort spánku vďaka rôznym vrstvám peny.
- starostlivo sa o Vás stará Reaguje na teplotu tela.
- zamilujete si ho hneď Ponúka pocit obklopenia a pohodlia.
V Lano Meble to, čo najlepšie, sme ukryli v matraci na spanie TEBE 100x180
Neviete, ktorý detský matrac z ponuky Lano Meble si vybrať? Sme tu, aby sme vám pomohli. Prispôsobte matrac rozmerom postele a individuálnym potrebám dieťaťa. V závislosti od preferencií vášho dieťaťa môžete meniť strany nášho výnimočného matraca na spanie TEBE. Vonkajšia strana penového matraca má význam. Nechajte dieťa, aby samo rozhodlo, ktorá strana mu najviac vyhovuje. Jedna z možností umožní úplné uvoľnenie svalov a neobyčajný komfort odpočinku. Zároveň sa pena VISCO skvele prispôsobí postave dieťaťa. Profilovaná pena má masážne vlastnosti a tiež zlepšuje krvný obeh. Navyše umožňuje prispôsobenie matraca tvaru tela, čo pomáha pri uvoľnení chrbtice a kĺbov. Preto je penový matrac TEBE ideálnou voľbou pre staršie deti, ale aj pre dospelých. Nezáleží na výbere strany matraca — vy a vaše dieťa budete vyspaní a pripravení na nový deň.
Nie len matrac TEBE si zaslúži pozornosť v Lano Meble. Môžeme vám ponúknuť oveľa viac
V Lano Meble radi pracujeme komplexne. Preto našim zákazníkom ponúkame možnosť dodania s vynesením a zložením napr. jedného z našich detských postelí. Okrem toho vieme, že rodičia sa snažia vybrať farbu postele, ktorá sa hodí k zariadeniu izby alebo štýlu celého domu. Našli sme na to spôsob. V Lano Meble si môžete kúpiť posteľ pre dieťa v akejkoľvek farbe alebo v prírodnom odtieni borovicového dreva, z ktorého je vyrobená. Navštívte Lano Meble a určite si u nás vyberte matrace pre deti a najkvalitnejšie postele do detskej izby pre deti všetkých vekových kategórií.

Noci nikdy neboli tak pokojné ako so spiacim matracom TEBE od Lano Meble
Večerný rituál môže začať. Večera, kúpeľ a ukladanie maličkých do postelí — poznáte to naspamäť. Vieme, že večer je každá minúta dôležitá. Po uložení detí do postelí chcete chvíľu oddychovať a stráviť čas tak, ako máte radi. To je úplne pochopiteľné. Presvedčte sa, že detská posteľ s dobre zvoleným matracom na spanie TEBE tu hrá skutočne veľkú úlohu. Zaspávanie bude radosťou s naším matracom pre deti. Má mnoho skrytých výhod, ktorých účinok sa bezpochyby premietne do zlepšenia kvality spánku vašej ratolesti. Nečakajte na lepšiu príležitosť a investujte do farebných snov svojich detí ešte dnes. S Lano Meble je výber matraca na spanie jasný. Nemáme pochybnosti, že nákup nášho penového matraca prispeje k zvýšeniu množstva vášho voľného času večer. Doprajte svojim maličkým dobrú regeneráciu a sebe večerný odpočinok. V Lano Meble meníme vašu každodennú rutinu k lepšiemu.

Technické údaje
| Model | TEBE |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T25 – 10 cm, Profilovaná pena T35 – 3,5 cm, Visco pena 3 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 100x180 |
| Hrúbka | 17 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 100 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa a dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Penové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 17 cm |
| Veľkosť matraca | 100x180 |
| Vek používateľa | Matrace pre dospelých |
