POLLO 80x160 stredne tvrdý 14 cm pružinový termoelastický bonell s kokosom matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo sa zamiluješ do matraca POLLO:
- odolné podložie Využíva overené bonellové pružiny.
- zabezpečuje dobrú cirkuláciu Je priedušný a pomáha udržiavať správnu teplotu.
- je vynikajúci Je produktom najvyššej kvality.
- je obojstranný Umožňuje prispôsobiť tvrdosť podľa preferencií užívateľa.
Matrac s termoelastickou penou POLLO 80x160 – pre koho?
Matrac POLLO je podložie na spanie, ktoré sa vyznačuje overeným riešením – pružinami typu bonell. Nedá sa poprieť, že matrac na spanie je neoddeliteľnou súčasťou postele, ktorá rozhoduje o našom zdraví a životnej energii. Matrac POLLO je určený pre všetkých, ktorí majú odporúčanie od lekára spať na tvrdšom podklade, trpia ortopedickými problémami, ako aj pre tých, ktorí chcú dbať o vysokú kvalitu svojho spánku a zdravý chrbát.
Spoznajte náš matrac s pamäťovou penou POLLO 80x160
Skrytom úspešnej konštrukcie sú pružiny typu bonell s priemerom 2,2 mm. Ich charakteristickou vlastnosťou je progresívna pružnosť. Malé zaťaženie matraca spôsobuje malý odpor pružín. Analogicky, väčší tlak bude spôsobovať zvýšenie sily vytláčania. Navyše, kokosový matrac zabezpečuje z jednej strany zvýšenie tvrdosti matraca pri zachovaní pružnosti. Kokos má vynikajúce tepelné vlastnosti, vďaka čomu výborne odvádza vlhkosť a je priedušný.

Postavte na komfort, ktorý poskytuje matrac s pamäťovou penou POLLO 80x160
Konštrukcia matraca je mimoriadne premyslená a zložitá, vďaka čomu môžeme s čistým svedomím predstaviť produkt, ktorý váš spánok urobí hlbším, dlhším a neprerušovaným. Obojstranný matrac POLLO je riešením pre ľudí, ktorí si cenia komfort spania na priedušnom, stredne tvrdom podklade. Odporúča sa všetkým, ktorí sa potýkajú s problémami s krvným obehom, mravčením končatín a ortopedickými problémami. Obojstranná štruktúra umožňuje prispôsobiť tvrdosť vlastným preferenciám. Matrac POLLO je produkt najvyššej kvality s inovatívnym použitím bonellových pružín. Toto riešenie je overené a používané už mnoho rokov. Vyznačuje sa prítomnosťou pružín s progresívnou pružnosťou. Z oboch strán je matrac vybavený mäkkou, priedušnou a pružnou penou, z jednej strany (tvrdšej) je navyše spevnený kokosovou vrstvou. Takéto riešenie umožňuje ešte lepšie prispôsobiť podložie prirodzeným krivkám tela a zabezpečiť úžasné pohodlie počas spánku.

Technické údaje
| Model | POLLO |
| Druh | ortopedický matrac |
| Výplň | Kokosová rohož – 1 cm, Filc, Bonellové pružiny – 9 cm, Filc, VISCO pena – 2 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 80x160 |
| Hrúbka | 14 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 80 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa a dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Ortopedické matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 14 cm |
| Veľkosť matraca | 80x160 |
| Vek používateľa | Matrace pre tínedžerov 10+ rokov |
