ASTI 80x190 tvrdý 12 cm pružinový kokosovo-latexový matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamiluješ matrac ASTI:
- podporuje dobrý spánok Zabezpečuje správne uloženie tela počas spánku.
- je prispôsobivý Dokonale sa prispôsobuje tvaru tela tínedžera.
- miluje priedušnosť Zabezpečuje výbornú priepustnosť vzduchu.
- povedá nie baktériám Zabraňuje množeniu húb a mikroorganizmov.
Kokosový raj blaženého spánku s matracom ASTI 80x190 od Lano Meble
Izba tínedžera nie je len o peknom nábytku, ale aj o funkčných doplnkoch. Pružinový matrac ASTI zaručuje správne uloženie tínedžera počas noci, vďaka čomu budeš môcť byť pokojná o jeho vývoj počas dňa. Posteľ pre chlapca alebo pre dievča jednoducho nebude kompletná bez nášho kokosovo-latexového matraca ASTI.
Prečo práve kokos? Spoznaj tajomstvo pružinového matraca ASTI 80x190 od Lano Meble
Pri tvorbe matraca pre mládež sme boli presvedčení, že by mal byť vyrobený s najväčšou starostlivosťou a dôrazom na ich dobrú pohodu aj počas spánku. Kokosovo-latexový matrac ASTI je zárukou najlepšej priedušnosti a pohlcovania potu počas spánku. To prispeje k hlbšiemu spánku tínedžera v noci, čím sa znížia časté prebudenia rodičov.

To najdôležitejšie nie je viditeľné očami – vlastnosti matraca ASTI 80x190 od Lano Meble
Čo ešte nájdeš vnútri pružinového matraca od Lano Meble? Predovšetkým náš matrac ASTI je nielen antialergický, ale tiež zabraňuje množeniu húb a mikroorganizmov. Navyše, pružinový matrac ASTI je stredne tvrdý, čím sa výborne prispôsobuje tvaru tela tvojho dieťaťa. Takto skomponovaná výplň matraca spôsobuje, že je odporúčaný tínedžerom s vyššou hmotnosťou. Často matrac pre dieťa nie je len miestom na hranie, ale aj miestom, kde si dieťa oddýchne a regeneruje svoje sily. Pri tvorbe našich matracov starostlivo vyberáme materiály a vykonávame dôkladné testy. Vďaka tomu vieme, na čom pracovať a ako tvoriť najlepšie pružinové matrace pre našich miláčikov. Predtým, ako si vyberieš najlepší matrac pre dieťa, hľadáš názory známych rodičov alebo sleduješ autority na internete. Nakoniec si dokonale uvedomuješ, že kvalita spánku tvojho tínedžera ovplyvní jeho fungovanie počas dňa. Buď si istá, že si urobila všetko, aby sa tvoje dieťa dobre vyspalo, a vyber si matrac ASTI od Lano meble.

Technické údaje
| Model | ASTI |
| Druh | ortopedický matrac |
| Výplň | Kokosová rohož – 1 cm, Filc, Bonellové pružiny – 9 cm, Filc, Latexová pena – 2 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 80x190 |
| Hrúbka | 12 cm |
| Tvrdosť | tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 80 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa a dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Ortopedické matrace |
| Tvrdosť matraca | Tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 12 cm |
| Veľkosť matraca | 80x190 |
| Vek používateľa | Matrace pre tínedžerov 10+ rokov |
