BERNI 80x180 stredne tvrdý 13 cm bonell pružinový latexový matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamiluješ matrac BERNI:
- podporuje zdravie Zabezpečuje efektívny, zdravý a komfortný spánok.
- je pohodlný Použitie bonellových pružín zaručuje progresívnu pružnosť.
- stará sa o hygienu Je priedušný a účinne odvádza vlhkosť.
- je prispôsobivý Dokonale sa prispôsobuje prirodzenej krivke tela.
Moderný pružinový matrac od Lano Meble
Od neho v značnej miere závisí, či bude tvoj spánok efektívny, zdravý a komfortný. Pružinový matrac BERNI od Lano Meble je model stredne tvrdý. Skladá sa z bonellových pružín a bol vyrobený s využitím polyuretánovej a latexovej peny. Obe jeho strany sú povrchmi na používanie. Matrac je odolný, trvanlivý, elastický a priedušný.
Špirály bonell v matraci BERNI 80x180 od Lano Meble
Matrac je vyrobený z bonellových pružín. Vďaka tomu, že ich priemer v strednej oblasti je menší ako v vonkajšej, sa vyznačujú progresívnou pružnosťou. Odpor pružiny závisí od sily tlaku. Bonellový pružinový matrac sa teda dokonale prispôsobuje zaťaženiu a hmotnosti jeho používateľa.

Odvádzajúca vlhkosť polyuretánová pena v pružinovom matraci BERNI 80x180
Pružinový matrac BERNI je vyrobený okrem iného z polyuretánovej peny. Tá sa vyznačuje veľkou trvanlivosťou a odolnosťou aj pri intenzívnom používaní. Zároveň je to materiál, ktorý zabezpečuje účinné odvádzanie vlhkosti. Je priedušný, takže sa vyhneme hromadeniu vlhkosti a tým aj množeniu mikroorganizmov. BERNI je tiež latexovým matracom. Je vyrobený z latexovej peny, ktorá je kombináciou prírodného a syntetického latexu. Vďaka bodovej elasticite sa veľmi dobre prispôsobuje prirodzenej krivke ľudského tela. Pena má otvorový systém, ktorý zabezpečuje účinnú ventiláciu vnútra matraca. V Lano Meble dbáme o bezpečnosť spánku našich zákazníkov. Pružinový matrac BERNI má antialergické a antifungálne vlastnosti, takže ho môžu používať aj osoby náchylné na alergické reakcie. Matrac Berni je vybavený poťahom, ktorý vďaka tomu, že je vybavený zipsom, možno bez problémov zložiť a oprať v práčke. Matrac BERNI je dostupný v mnohých veľkostiach, vrátane detskej verzie.

Technické údaje
| Model | BERNI |
| Druh | pružinový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T25 – 2 cm, Filc, Bonellové pružiny – 9 cm, Filc, Latexová pena – 2 cm |
| Veľkosť | 80x180 |
| Hrúbka | 13 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 80 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa a dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Pružinové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 13 cm |
| Veľkosť matraca | 80x180 |
| Vek používateľa | Matrace pre deti 5-10 rokov |
