SIM 80x185 stredne tvrdý 14 cm pružinový bonell termoelastický matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamilujete matrac SIM:
- staví na rozvoj Bol vyrobený s použitím pokročilej technológie.
- investícia na roky Zabezpečuje trvácnosť a prispôsobenie sa sile tlaku.
- skrýva v sebe veľa Skladá sa z viacerých vrstiev.
- nevyvoláva alergie Má antialergické vlastnosti, čo je priaznivé pre alergikov.
Overená konštrukcia pružinového matraca SIM 80x185 od Lano Meble
Pružinový matrac SIM bol vyrobený s využitím pokročilej technológie a za použitia tradičných a overených prvkov. Skladá sa z dobre známych pružín bonell a je dokončený priedušnou a odolnou polyuretánovou penou. Na jednej strane matraca bola použitá termoelastická pena, ktorá umožňuje ešte lepšie prispôsobenie sa telu.
Komfort spánku vďaka bonelovým pružinám v matraci SIM 80x185
Pružiny bonell sa vyznačujú tvarom podobným presýpacím hodinám, sú širšie zvonku a užšie v strede. Ich veľkou výhodou je odolnosť a tiež prispôsobenie ich odporu sile tlaku. Vďaka pružinám bonell je vnútro matraca SIM dobre vetrané, pretože vzduch má dostatok priestoru na voľné presúvanie sa.

Efektívna ventilácia matraca z polyuretánovej peny SIM 80x185
Ukončenie pružinového matraca polyuretánovou penou spôsobilo, že získal ešte väčšiu trvácnosť a odolnosť voči mechanickým poškodeniam a následkom intenzívneho používania. Pena tiež podporuje dobrú ventiláciu a účinné odvádzanie vlhkosti. Matrac SIM vám vďaka nej bude slúžiť dlhé roky. Pružinový matrac SIM od Lano Meble sa vyznačuje prítomnosťou termoelastickej peny. Tá má schopnosť reagovať na teplotu ľudského tela. Na tomto základe sa dokonale prispôsobuje jeho tvaru. To umožňuje termoelastickému matracu zabezpečiť telu optimálnu podporu v každej jeho časti. Zároveň termoelastická pena rovnomerne rozkladá zaťaženie, čo vedie k lepšiemu krvnému obehu a minimalizuje riziko vzniku preležanín. Pružinový termoelastický matrac SIM je bezpečný pre ľudí v každom veku, dostupný v niekoľkých veľkostiach, vrátane rozmerov vhodných pre detské postieľky. Vyznačuje sa antialergickými a protiplesňovými vlastnosťami a jeho poťah môžete bezpečne prať v práčke pri teplote 60 stupňov Celzia.

Technické údaje
| Model | SIM |
| Druh | pružinový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T25 – 2 cm, Filc, Bonellové pružiny – 9 cm, Filc, VISCO pena – 2 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 80x185 |
| Hrúbka | 14 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 80 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dieťa a dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Pružinové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 14 cm |
| Veľkosť matraca | 80x185 |
| Vek používateľa | Matrace pre deti 5-10 rokov |
