ELON 70x180 středně tvrdá 13 cm taštičková matrace Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamilujete matrac ELON:
- je pre vás oporou Vďaka pružinám minipocket, každá pružina pracuje nezávisle, poskytujúca pevnú a optimálnu podporu chrbtice na všetkých úsekoch.
- je veľmi elastický Polyuretánová pena zaručuje správne prispôsobenie matrace tvaru tela.
- podporuje alergikov Poťah zabezpečuje vysokú úroveň priedušnosti a antialergičnosti.
- má zosilnenú konštrukciu Filcová priečka a ďalšia vrstva polyuretánovej peny zabezpečujú trvácnosť a odolnosť.
Kľúčová úloha spánku vo vývoji a pohode detí a mládeže
Spánok je jedným z dôležitých faktorov ovplyvňujúcich správny vývoj a pohodu detí a mládeže. Na jeho kvalite závisí z veľkej časti dobrá nálada a tiež pripravenosť čeliť každodenným výzvam. V spoločnosti Lano Meble vieme, ako je to dôležité v živote vášho dieťaťa, a preto sme v matraci ELON použili špeciálne pružiny, ktoré sú inšpirované vreckovými pružinami používanými v matracoch pre dospelých. Minipocket je systém, v ktorom je každá pružina umiestnená v samostatnej kapsi, vďaka čomu sa napätím prispôsobuje tlaku tela a poskytuje mu optimálnu oporu. Navyše sú pružiny obložené polyuretánovou penou, čo robí tento matrac mimoriadne elastickým a zabezpečuje kľudný, hlboký spánok.
Elasticita a pohodlie – spoznajte konštrukciu matrace ELON
Kromě použitých pružin minipocket v matraci stojí za pozornost také již zmíněná polyuretanová pěna, která je zabudována v horní části matrace. Dokonale se přizpůsobuje tvaru těla, aniž by zanechávala otisky nebo se trvale deformovala. Tato pěna se nachází také v dolní části matrace spolu s filcovou přepážkou, která posiluje celou konstrukci. Zajímavá řešení nabízí inovativní poťah, který je ušit ze dvou materiálů. Spodní část poťahu je vyrobena z velmi priedušnej 3D sieťoviny, ktorá zabezpečuje pohodlnú cirkuláciu vzduchu. Zaručuje také antialergičnosť. Horná časť poťahu je vyrobená z tkaniny Master. Má termoregulačné vlastnosti, ktoré zabraňujú poteniu. Je prešitá klimatizačným vláknom. Konštrukcia poťahu umožňuje jeho bezpečné pranie pri 60 °C. Všetky tieto vlastnosti matrace ELON umožňujú udržiavať správnu hygienu a zdravý, regeneračný, hlboký spánok.

Prečo vybrať matracu ELON pre svoje dieťa?
Pri tvorbe našich produktov berieme do úvahy nielen to, aby boli praktické a bezpečné, ale aj aby poskytovali skutočný komfort a podporovali malé deti na mnohých úrovniach. Matrace ELON je skvelou voľbou ako pre mladších, tak aj pre starších detí. ELON je matraca:
- Elastická – zabezpečujúca dokonalú oporu chrbtici;
- Hygienická – umožňuje jednoduché čistenie;
- Priedušná – zabraňuje poteniu počas spánku;
- Vrecková – so špeciálnymi kapsami minipocket, navrhnutými pre deti a mládež.
Je to univerzálna matraca, ideálna pre každé dieťa, dostupná v rôznych veľkostiach. Vyberte si matracu ELON a zabezpečte svojmu dieťaťu zdravý spánok a oporu pre správny vývoj chrbtice. Doprajte svojmu dieťaťu pohodlný oddych každú noc s matracou ELON. Špeciálna konštrukcia matrace ELON bola navrhnutá s ohľadom na rozvíjajúce sa deti a mládež. Minipocket pružiny, použité v tejto matraci, zabezpečujú vynikajúcu oporu chrbtice v každej časti, čo zaručuje zdravý spánok a mimoriadny komfort. Starajte sa o chrbticu a pohodlie svojho dieťaťa výberom matrace, ktorá podporuje jeho prirodzený vývoj.

Ďalšie informácie o matracoch na spanie od Lano Meble
Materiály použité pri výrobe matracov, ako sú polyuretánové peny, latex a visco, sa vyznačujú vysokým koeficientom stlačiteľnosti a pružnosti, preto si vyhradzujeme právo na rozmerovú toleranciu: +/- 2 % pre šírku a dĺžku a +/- 1 cm pre výšku matrace. Skutočné farby materiálov sa môžu líšiť od tých na fotografii, bez toho aby to ovplyvnilo ich vlastnosti.
Technické údaje
| Model | ELON |
| Druh | penový matrac |
| Výplň | Poťah tkanina Master + 3D sieťovina 1 cm; multipocket pružiny 8 cm; filc; polyuretánová pena 4 cm |
| Veľkosť | 70x180 |
| Hrúbka | 13 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 70 kg |
| Hmotnosť matraca | 10-15 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – 60 stupňov |
| Pre koho? | deti a dospelé osoby |
| Certifikáty | OEKO-TEX, VYHLÁSENIE O BEZPEČNOSTI |
| Druh matraca | Pružinové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 13 cm |
| Veľkosť matraca | 70x180 |
| Vek používateľa | Matrace pre dospelých |
