OSLO 100x200 stredne tvrdý 19 cm pružinový-taštičkový matrac s latexovou vrstvou Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo sa zamiluješ do matraca OSLO:
- je univerzálny Osvědčí sa ideálne v každom ročnom období.
- myslí na komfort Zaisťuje bezpečný a zdravý spánok.
- je dlhoročný Vyrobený je z trvanlivých materiálov.
- pohodlie predovšetkým Ponúka vhodný tlak na telo v 7 zónach.
Najvyššia kvalita a trvácnosť ukryté v matraci OSLO 100x200 od Lano Meble
Aký je najlepší matrac do postele? Predovšetkým trvácny a bezpečný. Taký bez pochýb je matrac OSLO z našej ponuky. Bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu je veľmi trvácny. Pevná konštrukcia matraca pre dospelých umožňuje vhodný tlak, predstavujúc až 7 zón pôsobiacich na správne uloženie chrbtice počas spánku. Investujte do nespochybniteľnej kvality matraca OSLO a určite nebudete ľutovať.
Prečo si zamilujete matrac OSLO 100x200 od Lano Meble?
V Lano Meble vieme, že zdravý spánok je dôležitý a podporujeme ho z celých síl. Pomáha nám v tom vysokoelastická polyuretánová pena, ktorá bola použitá na vytvorenie matraca do postele OSLO. Jej neuveriteľná pružnosť a dokonalé prispôsobenie sa tvaru tela posunú tvoj spánok na úplne novú úroveň.

Doprajte si to najlepšie s matracom OSLO 100x200
Unavuje ťa neustále prebúdzanie sa? Alebo si možno všimol, že už nejaký čas chodíš ospalý a nemáš toľko energie ako predtým? Možno tvoj matrac do postele prestal plniť svoju funkciu. V Lano Meble sa postaráme o to, aby si znova zamiloval svoje miesto na oddych. MatraC OSLO je recept na pokojný noc a radostné, rodinné ráno. Posteľ od Lano Meble nebude kompletná bez výnimočného matraca OSLO. Tieto produkty sú ako nerozlučné časti, ktoré zaručujú bezpečný a zdravý spánok. Náš matrac pre dospelých je nielen elastický, ale aj veľmi odolný. Musíš tiež vedieť, že podľa strany sa skvele osvedčí nielen v zime, ale aj v lete a v každom ročnom období. Ako ťa ešte prekvapí náš matrac OSLO? Presvedč sa o tom!

Technické údaje
| Model | OSLO |
| Druh | pružinový matrac |
| Výplň | Vysokoplastická pena – 3 cm, Filc, Taškové pružiny – 12 cm, Filc, Latexová pena – 2 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 100x200 |
| Hrúbka | 19 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 110 kg |
| Hmotnosť matraca | 20-25 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Pružinové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 19 cm |
| Veľkosť matraca | 100x200 |
| Vek používateľa | Matrace pre dospelých |
