PRAGO 130x200 stredne tvrdý 19 cm pružinový-taštičkový matrac Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo sa zamiluješ do matraca PRAGO:
- cení si pohodlie Zabezpečuje najvyššiu úroveň komfortu počas spánku.
- prispôsobuje sa tebe Prispôsobuje sa tvaru tela vďaka konštrukcii s taštičkami.
- je odolný Je vhodný pre užívateľov s rôznou váhou.
- pre každého Pre dospelých aj mládež.
Pružinový matrac s vreckami PRAGO 130x200 – najvyšší komfort pre tvoje lôžko
Naša firma je zárukou najvyššej kvality spracovania produktov. Taštičkový pružinový matrac PRAGO je synonymom komfortu. Výhod možno vymenovať mnoho. Je to matrac na spanie, ktorý bude ideálny pre náročného užívateľa. PRAGO sa perfektne prispôsobuje tvaru tela vďaka konštrukcii s taštičkami a vysokoelastickej pene. Tento stredne tvrdý matrac bude dobrým výberom pre užívateľov s akoukoľvek hmotnosťou. Umožňujeme tiež výber z mnohých rozmerov.
Čím sa vyznačuje pružinový matrac s vreckami PRAGO 130x200?
Ako Lano Meble chceme priniesť najvyššiu úroveň komfortu. Taštičkový pružinový matrac PRAGO ponúka predovšetkým konštrukciu, ktorá sa prispôsobuje telu pomocou priedušnej a odolnej vysokoelastickej peny. Táto ponuka je tiež obojstranná. Stredne tvrdý matrac PRAGO je pre niektorých ideálnou voľbou. Matrac PRAGO ponúka až 7 zón tvrdosti. Matrac na spanie má elegantný poťah – v tomto prípade ho môžete jednoducho vyprať, čo je veľkou výhodou.

Vyberte najlepší matrac PRAGO 130x200, pretože je to najdôležitejšia časť každej postele.
Matrac na spanie je srdcom postele – predovšetkým od neho závisí komfort. Stojí za to vedieť, že výber správneho modelu rozhoduje aj o správnej polohe chrbtice (ortopedické vlastnosti). Taštičkový pružinový matrac PRAGO je pevná a pohodlná ponuka, ktorá pozitívne ovplyvní aj tvoju postavu. Správny výber je mimoriadne dôležitý. Dobrý taštičkový pružinový matrac umožňuje obnoviť energiu na celý deň. Komfort a zdravie chrbtice počas spánku sú mimoriadne dôležité otázky. PRAGO je stredne tvrdý matrac – je teda odporúčaný pre ľudí s akoukoľvek hmotnosťou. Je určený pre dospelých, ale aj mládež na ňom bude spať pokojne, preto môžeš vybrať matrac PRAGO pre tínedžera. Ortopedický matrac PRAGO má vlastnosti, ktoré spôsobujú, že materiál sa dokonale prispôsobuje telu. Taštičkový pružinový matrac sa postará o chrbticu a najvyššiu úroveň komfortu. Tento model sme vytvorili špeciálne pre najnáročnejších užívateľov. Skontroluj kvalitu matracov od Lano Meble.

Technické údaje
| Model | PRAGO |
| Druh | pružinový matrac |
| Výplň | Vysokoplastická pena -3 cm, Filc, Pocket pružiny – 12 cm, Filc, Vysokoplastická pena – 3 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 130x200 |
| Hrúbka | 19 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 110 kg |
| Hmotnosť matraca | 20-25 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Pružinové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 19 cm |
| Veľkosť matraca | 130x200 |
| Vek používateľa | Matrace pre dospelých |
