OLI 80x185 stredne tvrdý 18 cm pružinový-taštičkový matrac s latexovou a visco vrstvou Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo sa zamiluješ do matraca OLI:
- na ňom sa vyspíš Zaisťuje hlboký a neprerušovaný spánok.
- ponúka bezhlučný spánok Vďaka pružinám umiestneným v elastických vreckách.
- v ňom sa nespotíš Zaisťuje vynikajúcu ventiláciu.
- myslí na teba Pomáha predchádzať preležaninám.
Termoelastická pena a latex – tajomstvo úspešnej konštrukcie matraca OLI 80x185
Inovatívna termoelastická pena VISCO reaguje na teplo vydávané tvojím telom, čo zvyšuje elasticitu. Pena preberá teplo, prispôsobuje sa tvaru tela, čo zaisťuje optimálne uloženie na celej ploche podložia. Rovnomerné rozloženie zaťaženia zlepšuje krvný obeh, predchádza preležaninám a zaisťuje pohodlný, hlboký spánok. Ďalším faktorom, ktorý si zaslúži pozornosť, je latex, ktorý zvyšuje antialergické a hygienické vlastnosti matraca. Tento materiál umožňuje zachovanie hygieny, pretože zaisťuje správnu ventiláciu. Dodatočnou výhodou je tiež skutočnosť, že latex sa výborne prispôsobuje tvaru tela a snímateľný poťah na matrac, ktorý uľahčuje udržiavanie hygieny.
Matrac s latexovou vložkou a termoelastickou penou OLI 80x185 – bližšie sa zoznámte
Hlboký a neprerušovaný spánok, ktorý regeneruje naše svaly a myseľ, je základom chuti do života a energie každý deň. Málokto si uvedomuje, že matrac na spanie priamo ovplyvňuje kvalitu spánku. Opotrebovaný alebo lacný produkt môže spôsobiť veľa škôd. Preto sa oplatí staviť na overené a dôveryhodné riešenia, akým je napríklad matrac OLI. Predstavujeme matrac do postele s latexovou vložkou OLI, ktorého základom sú pružiny umiestnené v elastických vreckách. Je to bezhlučné, mimoriadne odolné riešenie, ktoré zaručuje trvácnosť na roky. Každá pružina sa ohýba nezávisle od seba, čo poskytuje úžasný komfort a správnu podporu každej časti tela a správne uloženie chrbtice.

Ideálny pre dvoch – pružinový kapsičkový matrac OLI 80x185
Tvrdosť matraca a jeho bodová elasticita zabezpečujú, že pohyby druhej osoby nie sú cítiť osobou ležiacou vedľa. Veľkým prínosom je fakt, že matrac je vybavený 7 zónami komfortu, vďaka čomu sa ešte lepšie prispôsobuje krivkám tela, ktoré potrebujú najväčšiu podporu. Výnimočná kombinácia elastického jadra taštičkových pružín a termoelastickej peny s latexom vytvára skvelý matrac do postele OLI, ktorý je ideálny pre ľudí, ktorí chcú udržať zdravie chrbtice, majú problémy s krvným obehom, alebo túžia po komfortnom spánku v ideálnych podmienkach.

Technické údaje
| Model | OLI |
| Druh | pružinový matrac |
| Výplň | Latexová pena – 2 cm, Filc, Bonellové pružiny – 12 cm, Filc, VISCO pena – 3 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 80x185 |
| Hrúbka | 18 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 110 kg |
| Hmotnosť matraca | 20-25 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Pružinové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 20 cm |
| Veľkosť matraca | 80x185 |
| Vek používateľa | Matrace pre dospelých |
