ANGEL 80x180 kašmír detská posteľ domček so šmykľavkou Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete ANGEL:
- miluje zábavu Šmýkačka poskytuje extra porciu zábavy
- je pevná Vyrobená z borovicového dreva
- pritúli k spánku Má ideálny matrac
- miluje kreativitu Dokáže sa zmeniť na detské ihrisko
- vytvára spomienky V nej si vypočujete tie najkrajšie príbehy
- dodáva pocit bezpečia Vďaka ideálnej výške
Kašmírová vyvýšená posteľ ANGEL 80x180 — zmení spálňu každého drobca
Na trhu je dostupných mnoho modelov detských postelí, ale dá sa ešte nájsť niečo skutočne unikátne? V LANO Meble sa pozeráme na nábytok očami dieťaťa. Takto vznikla posteľ domček so šmýkačkou ANGEL – spojenie komfortu, bezpečnosti a priestoru pre kreatívne trávenie času. Tento model je skutočne výnimočný a úplne zmení spálňu malého objaviteľa. Presvedčte sa, že posteľ do detskej izby môže byť nielen miestom na spánok a odpočinok, ale aj skvelou zábavou počas dňa. Darujte svojmu dieťaťu obrovskú radosť a dovoľte mu tešiť sa z novej postele so šmýkačkou od LANO Meble. Ukážeme vám, prečo si posteľ ANGEL zaslúži pozornosť, a spoločne prejdeme všetky jej najdôležitejšie aspekty. Kráčajte s dobou a určite si pozrite, čo v sebe skrýva naša detská posteľ v tvare domčeka ANGEL.
Niečo také tu ešte nebolo! Objavte kašmírovú detskú posteľ ANGEL a spoznajte jej tajomstvo
Poschodová posteľ ANGEL vyniká inovatívnym prístupom k dizajnu detského nábytku. Nie je to len klasická posteľ pre chlapca alebo dievča, ale aj skutočné centrum zábavy. Za svoju výnimočnosť vďačí okrem iného rebríku, ktorý uľahčuje dieťaťu vyliezanie na posteľ a schádzanie z nej. To však nie je všetko. Detská posteľ domček má šmýkačku — áno, čítate správne. Rozhodli sme sa úplne zmeniť pohľad na posteľ pre deti. Chceme, aby si dieťa mohlo v noci oddýchnuť a zároveň ju využívať na hru počas dňa. Takáto doplnková funkcia dieťa určite prekvapí a zároveň ho motivuje k pobytu vo vlastnej posteli. Ak to doteraz bolo inak a vaše dieťa nerado spalo samostatne — je čas to zmeniť. Vaše dieťa si zamiluje posteľ ANGEL aj svoju spálňu. Môžete si byť istí, že výberom takejto netradičnej postele pre svoje dieťa ho rozvíjate po všetkých stránkach a navyše mu pomáhate k samostatnosti. Pri tom všetkom je naša posteľ so šmýkačkou ANGEL bezpečná a vyrobená z prírodných surovín, takže bude slúžiť dlhé roky. Vyskúšajte tento model a úplne zmeníte každodenný život svojho dieťaťa.

Netradičné spojenie bezpečnosti a zábavy, to je definícia našej novej kašmírovej detskej postele ANGEL od LANO Meble
Ako rodič viete, aké dôležité je, aby bol detský nábytok bezpečný a odolný. Preto je detská posteľ so zábranami ANGEL vyrobená z kvalitného borovicového dreva, ktoré zaručuje stabilitu a trvanlivosť. Každý prvok postele ANGEL od LANO Meble bol starostlivo vybrúsený a zaoblené hrany nábytku minimalizujú riziko úrazu. Okrem toho zabudované zábrany chránia dieťa pred náhodným pádom. Každý detail našej originálnej detskej postele ANGEL bol premyslený a vyladený tak, aby dieťa mohlo v noci regenerovať sily a, čo je rovnako dôležité, cez deň sa rozvíjať. Postarajte sa o svoje dieťa komplexne, podporujte nielen jeho imunitu, ale aj zdravý spánok. Vyberte si posteľ ANGEL a presvedčte sa, akú veľkú radosť môže dieťaťu priniesť dobre navrhnutý priestor.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom postele ANGEL, ktorý je vyznačený na nákrese vedľa ➔

Objavte detskú posteľ domček so šmýkačkou ANGEL

Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie majú ilustračný charakter.
Technické údaje
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | poschodová posteľ s antresolou |
| Model | ANGEL |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | kašmír |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x180 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 220 cm |
| Hmotnosť | 38 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v dvoch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_ANGEL |
| Druh postele | Postele v medziposchodí |
| Veľkosť postele | 80x180 |
| Farba postele | Kašmír |
| Vek dieťaťa | Postele pre predškolákov (4-6 rokov) |
