BOSTON 80x180 kašmír poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete BOSTON:
- má rada zmeny Môžete ju rozložiť na dve samostatné postele
- je klasická Má nadčasové stĺpikové priečky
- je bezpečná Dolné lôžko je ideálne pre drobca
- má magické schopnosti Spôsobí, že dieťa bude rado spať samo
- je útulná Budete do nej chcieť hneď skočiť
- chráni sny S ňou nebude strašidelná ani tma
Pre súrodencov nie je nič lepšie ako poschodová posteľ BOSTON 80x180 v kašmírovej farbe od Lano Meble
Ako zariadiť izbu pre súrodencov tak, aby ste ju nezapratali? A zároveň dopriať každému dieťaťu vlastný priestor? Ideálnym riešením bude poschodová posteľ BOSTON. Je to nový model detskej postele, ktorý nájdete v ponuke LANO Meble. BOSTON bol navrhnutý s ohľadom na dve deti, ktorým ponúka pohodlné miesto na spánok aj každodennú hru. Pevná konštrukcia, na ktorej vytvorenie sme vybrali vysokokvalitné materiály, robí z borovicových poschodových postelí investíciu na roky. Zistite, prečo sa oplatí zaujímať práve o tento model – možno bude trefou do čierneho. Zabudnite na hádky či nezhody o to, kto má obsadiť ktorú posteľ. Odteraz budú mať deti svoje vlastné priestory, v ktorých si môžu kedykoľvek oddýchnuť. Chcete spoznať všetky výhody postele pre súrodencov BOSTON? Zistite, prečo si ju vybrať!
Dve lôžka na spanie v jednej posteli BOSTON v kašmírovej farbe pre súrodencov – v Lano Meble ich máte
Vaše deti doteraz spali v oddelených posteliach, ale rozloženie izby nebolo dostatočne funkčné? Bohužiaľ, toto riešenie nefungovalo? Niet divu. Kašmírová poschodová posteľ BOSTON je ideálnym riešením. Tento senzačný model bol navrhnutý tak, aby ste maximálne využili dostupný priestor v izbe. Navyše disponuje stĺpikovými priečkami, ktoré chránia dieťa pred vypadnutím počas spánku a hry. Okrem toho nižšie lôžko umožňuje rodičom ľahký prístup k tejto časti postele a dieťa sa na svoje lôžko ľahko dostane. Ak sa deti nutne nechcú rozhodnúť pre spanie na poschodovej posteli, môžete tento model poschodovej postele pre dvoch súrodencov BOSTON rozložiť na dve samostatné lôžka. Rozhodnite sa spoločne a užite si riešenie prispôsobené vašej rodine. Presvedčte sa, aké príjemné je používanie našej postele do detskej izby BOSTON. Vytvorte priestor, v ktorom sa vaše deti budú spolu hrať a budovať si putá. Stavte na praktickú poschodovú posteľ BOSTON a zabudnite na hádky či nedorozumenia.

Objavte, aká bezpečná a spoľahlivá je posteľ pre súrodencov BOSTON v kašmírovej farbe od Lano Meble
Pri výbere poschodovej postele pre súrodencov dbáte nielen na vzhľad, ale predovšetkým na kvalitu spracovania. V tomto smere môžete byť pokojní. Model BOSTON od Lano Meble je vyrobený z prírodného borovicového dreva, ktoré sa vyznačuje mimoriadnou trvanlivosťou a odolnosťou voči poškodeniu. Tento materiál dokáže prežiť dlhé roky intenzívneho používania. Okrem toho boli všetky hrany poschodovej postele pre dvoch súrodencov starostlivo zaoblené, aby sa predišlo prípadným úrazom. Stabilná konštrukcia a prídavné ochranné bariéry zaručujú, že spánok aj hra budú úplne bezpečné. Vyberte dieťaťu vhodný matrac a presvedčte sa, ako sa naša poschodová posteľ s možnosťou rozloženia na dve samostatné lôžka BOSTON osvedčí u vás doma. Vaše deti sa vám poďakujú!

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom BOSTON, ktorý je vyznačený na nákrese vedľa ➔

Objavte poschodovú posteľ BOSTON
Spoznajte poschodovú posteľ BOSTON

Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 2 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | BOSTON |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | kašmír |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x180 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 130 cm |
| Hmotnosť | 47 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | PN-EN 747-1 +A1:2015-08PN-EN, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_BOSTON |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x180 |
| Farba postele | Kašmír |
| Vek dieťaťa | Postele pre predškolákov (4-6 rokov) |
