BOSTON 90x200 kašmír poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete BOSTON:
- rada sa mení Môžete ju rozložiť na dve samostatné postele
- je klasická Má nadčasové priečkové zábradlie
- je bezpečná Dolná úroveň na spanie je ideálna pre batoľa
- má magické schopnosti Spôsobuje, že dieťa chce rado spať samo
- je útulná Vyvoláva chuť do nej okamžite skočiť
- chráni sny S ňou nie je strašidelná ani tma
Nič nie je lepšie pre súrodencov než poschodová posteľ BOSTON 90x200 v kašmírovej farbe od Lano Meble
Ako zariadiť detskú izbu pre súrodencov tak, aby nebola preplnená? A zároveň dopriať každému dieťaťu vlastný priestor? Vynikajúcim riešením bude poschodová posteľ BOSTON. Ide o nový model detskej postele, ktorý nájdete v ponuke LANO Meble. BOSTON bol navrhnutý s ohľadom na dve deti, ktorým ponúka pohodlné miesto na spánok aj každodenné hry. Robustná konštrukcia z vysokokvalitných materiálov robí z borovicových poschodových postelí investíciu na dlhé roky. Zistite, prečo sa oplatí vybrať si práve tento model — možno to bude trefa do čierneho. Zabudnite na hádky o to, kto bude spať na ktorej posteli. Odteraz budú mať deti svoje vlastné priestory, kde si môžu kedykoľvek oddýchnuť. Chcete spoznať všetky výhody postele pre súrodencov BOSTON? Pozrite sa, prečo sa ju oplatí zvoliť!
Dve úrovne na spanie v jednej posteli BOSTON v kašmírovej farbe pre súrodencov — nájdete v Lano Meble
Vaše deti doteraz spali v oddelených posteliach, ale rozloženie izby nebolo dostatočne funkčné? Nanešťastie toto riešenie nefungovalo? Niet sa čomu diviť. Kašmírová poschodová posteľ BOSTON je ideálnym riešením. Tento senzačný model je navrhnutý tak, aby ste maximálne využili dostupný priestor v izbe. Navyše disponuje priečkovým zábradlím, ktoré chráni dieťa pred vypadnutím počas spánku či hry. Nižšia úroveň na spanie navyše umožňuje rodičom ľahký prístup k dieťaťu a dieťa samo na svoje lôžko ľahko vylezie. Ak sa deti časom rozhodnú, že už nechcú spať na poschodovej posteli, môžete tento model poschodovej postele pre dvoch súrodencov BOSTON rozložiť na dve samostatné lôžka. Rozhodnite sa spoločne a užívajte si riešenie prispôsobené vašej rodine. Presvedčte sa, aké príjemné je používanie našej postele do detskej izby BOSTON. Vytvorte priestor, kde sa vaše deti budú spolu hrať a budovať si puto. Stavte na praktickú poschodovú posteľ BOSTON a zabudnite na nezhody.

Objavte, aká bezpečná a spoľahlivá je posteľ pre súrodencov BOSTON v kašmírovej farbe od Lano Meble
Pri výbere poschodovej postele pre súrodencov dbáte nielen na vzhľad, ale predovšetkým na kvalitu spracovania. Môžete byť pokojní. Model BOSTON od Lano Meble je vyrobený z prírodného borovicového dreva, ktoré sa vyznačuje mimoriadnou trvanlivosťou a odolnosťou voči poškodeniu. Tento materiál vydrží dlhé roky intenzívneho používania. Okrem toho sú všetky hrany poschodovej postele pre dvoch súrodencov starostlivo zaoblené, aby sa predišlo prípadným úrazom. Stabilná konštrukcia a prídavné ochranné bariéry zaručujú, že spánok aj hry budú úplne bezpečné. Vyberte dieťaťu vhodný matrac a vyskúšajte, ako sa naša poschodová posteľ s možnosťou rozloženia na dve samostatné lôžka BOSTON osvedčí u vás doma. Vaše deti sa vám poďakujú!

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom postele BOSTON, ktorý je vyznačený na obrázku vedľa ➔

Objavte poschodovú posteľ BOSTON
Spoznajte poschodovú posteľ BOSTON

Doplňujúce informácie k fotografiám a farbám postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | BOSTON |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | kašmír |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 130 cm |
| Hmotnosť | 51 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | PN-EN 747-1 +A1:2015-08PN-EN, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_BOSTON |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | Kašmír |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
