STAR 90x200 kašmír jednolôžková detská posteľ montessori Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si STAR zamilujete:
- je bezpečnéChráni pred pádom, zabezpečuje pokojný spánok.
- podporuje samostatnosťUčí dieťa nezávislosti.
- ľahké čistenieDieťa si môže posteľ ustlať samo.
- zabezpečuje komfortVeľká plocha na spanie, voľný pohyb.
- je univerzálneHodí sa do interiérov, rastie s dieťaťom.
- vyniká dizajnomModerný vzhľad s okrúhlymi nožičkami a priečkami.
Objavte posteľ STAR
Objavte posteľ STAR
Kašmírová detská podlahová posteľ STAR 90x200 od LANO
Posteľ typu floor bed podporuje samostatnosť, je bezpečná a dáva dieťaťu možnosť voľnej – čiže najlepšej! – hry. Takýto model učí nezávislosti: dieťa samo rozhoduje, kedy naň vyliezť a kedy používať iné časti izby. Jednoduchá, ale premyslená konštrukcia eliminuje riziko pádu, zatiaľ čo minimalistická forma spôsobuje, že nízka detská posteľ sa hodí do rôznych interiérov. Zároveň je neobyčajná. Všimnite si okrúhle nožičky, ktoré odlišujú posteľ STAR od iného nábytku tohto typu. To nie je všetko. Ak chcete, môžete ju obohatiť o ozdobné guľôčky – je to banálne jednoduché, stačí ich priskrutkovať a vytvoriť tak originálnu posteľ pre chlapca alebo dievča.
STAR 90x200: Prvá samostatná posteľ v kašmírovej farbe z obchodu LANO
Montessori posteľ, ako je model STAR, dobre sa osvedčí ako prvá samostatná posteľ pre dieťa. Prečo? Pretože je praktická a priateľská k malému používateľovi. Vyberte si tento variant, ak vám záleží na:
- Bezpečnosti dieťaťa – v postieľke nie sú vysoké zábrany, ale borovicové priečky prispôsobené potrebám dieťaťa. Zabezpečujú mu pokojný spánok aj vtedy, keď sa dieťa v noci často prevaľuje.
- Podpore samostatnosti dieťaťa – posteľ-ohrádka buduje v dieťati pocit zodpovednosti a motivuje ho k samostatnej činnosti.
- Otvorenej konštrukcii – posteľ je nízko osadená a jej konštrukcia čiastočne otvorená. Takáto konštrukcia umožňuje zosúladiť dve potreby: bezpečnosť a samostatnosť dieťaťa.
- Jednoduchosti udržiavania čistoty – dieťa si môže postieľku ustlať samo. To je ďalší krok v učení samostatnosti.
- Komforte – posteľ STAR poskytuje dieťaťu dostatočne veľkú plochu na spanie. V konečnom dôsledku sa môže voľne preťahovať, prevaľovať a meniť polohy počas nočného odpočinku.
- Univerzálnosti – jednoduchá konštrukcia spôsobuje, že STAR sa osvedčí ako posteľ pre dievča, tak aj pre chlapca.
- Posteli, ktorá rastie spolu s dieťaťom – posteľ pre 2-ročného alebo 4-ročného? Nezáleží. Model STAR bude dieťaťu slúžiť dlhú dobu.

Kašmírová posteľ s priečkami — dizajnový model STAR 90x200 od LANO
Zábrana s priečkami je poznávacím znakom postele STAR. Z jednej strany zodpovedá za bezpečnosť dieťaťa, chráni ho pred pádom, z druhej – určuje štýlový vzhľad nábytku. Moderné drevené priečky sú iné ako všetky ostatné: pozrite sa len na ich zaoblený tvar! To vďaka nemu sa borovicová detská posteľ dokonale cíti v súčasných aranžmánoch. Čo viac, k nožičkám môžete pridať dekoratívne a ultraľahko montovateľné guľôčky. Zvážte aj ďalšie vlastnosti tohto modelu:
Bohatá farebná škála – neutrálna biela, módny kašmír a oliva. To sú len niektoré z farebných možností, pre ktoré sa môžete rozhodnúť. Spoľahlivé materiály – borovicové drevo/ spôsobuje, že posteľ je pevná a odolná voči poškodeniu, a jej dizajn – nadčasový. Štýlový vzhľad – jednoduchá bryla a mierne zaoblené nožičky. To je spoľahlivý spôsob, ako získať efektnú detskú posteľ.
Pevná detská posteľ STAR je nábytok, ktorý sa bude páčiť vášmu dieťaťu aj vám. Maluchovi sa bude páčiť jednoduchá, podporujúca bezstarostnú hru konštrukcia. Vy oceníte riešenia zvyšujúce bezpečnosť dieťaťa, ako sú drevené priečky. Obaja budete nadšení originálnym vzhľadom postele.
Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom, oboznámte sa s každým rozmerom STAR, vyznačeným na obrázku vedľa ➔

Ďalšie informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | STAR |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | kašmír |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 |
| Šírka postele | 97 |
| Výška postele | 58 cm |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 200 |
| Šírka matraca | 90 |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v jednom balíku |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Jednolôžkové postele na prízemí |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | Kašmír |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
