MELANI 80x160 kašmír jednolůžková dětská postel Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Detská posteľ MELANI 80x160 v farbe kašmíru – štýlový spoločník pre spánok vášho dieťaťa od Lano Nábytok
Štýl, minimalizmus a trieda – takto predstavujeme model postele MELANI v kašmírovej farbe. Detská posteľ MELANI od Lano Nábytok je vyrobená z vysokokvalitného borovicového dreva a následne starostlivo spracovaná podľa platných bezpečnostných štandardov. Drevený rám pre matrac je doplnený o odolné ochranné bariéry na troch stranách postele, aby dieťa malo pokojný spánok. Univerzálny dizajn a kašmírová farba detskej postele MELANI robí nábytok ideálnym pre detskú a študentskú izbu, ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá.
MELANI 80x160 v farbe kašmíru – pevná posteľ z borovicového dreva pre menšie a väčšie deti
Bezpečný spánok vášho dieťaťa je pre nás najväčšia pochvala. Na výrobu nábytku používame borovicové drevo, ktoré sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti prachu, preto sú detské postele od Lano Meble vynikajúcou voľbou aj pre malé deti s alergiami. Minimalistická borovicová konštrukcia detskej postele MELANI a rošt vyrobený z břízových FLEX latí zabezpečujú komfort a bezpečnosť dieťaťa počas spánku. Okrem toho klasický a jednoduchý tvar postele MELANI zabezpečí, že sa bude hodiť do akéhokoľvek interiéru. Kašmírová farba postele dokonale doplní izbu predškoláka aj náročného teenagera. S detskou posteľou MELANI vás čakajú pokojné noci a radostné rána.
Zaoberajte sa detskou izbou s Lano Nábytok! Vyberte si detskú posteľ MELANI 80x160 v kašmírovej farbe
Pri zariadení detskej izby by ste mali myslieť nielen na jej funkčnosť, ale aj na prispôsobenie priestoru veku a potrebám dieťaťa. V prípade izby pre predškoláka alebo teenagera môže borovicová posteľ v kašmírovej farbe stať centrálnym bodom zariadenia izby. V Lano sme sa rozhodli skombinovať prírodné drevo s moderným a elegantným vzhľadom postele, neznie to perfektne? Nezáleží na veku dieťaťa, kašmírová posteľ MELANI je investíciou na mnoho rokov. Borovica je trvanlivý materiál, a preto je odolný voči poškodeniu. Neutrálnu farbu postele ľahko prispôsobíte meniacim sa štýlom a vkusom. MELANI na vyšších nožičkách vám umožní udržiavať poriadok pod postelou bez problémov. Poskytnite dieťaťu komfort a priestor na učenie a hranie s detskou posteľou MELANI od Lano.
Technické údaje
| Druh | nízka posteľ |
| Model | MELANI |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | kašmír |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x160 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 168 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 85 cm |
| Hmotnosť | 40 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 160 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v dvoch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Druh postele | Jednolôžkové postele na prízemí |
| Veľkosť postele | 80x160 |
| Farba postele | Kašmír |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
