AXEL 80x160 borovica poschodová posteľ domček Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do AXELU:
- je praktický Praktické poschodové usporiadanie, ktoré pomáha usporiadať izbu.
- originálne vyzerajúci Iný vzhľad postele než všetky ostatné.
- je trvanlivý Vyrobený z borovicového dreva.
- prispôsobený pre teba Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
- pôsobí na predstavivosť Môžeš vytvoriť takú posteľ, akú by si tvoje dieťa želalo.
- je pohodlný Vďaka vhodnému matracu možnosť komfortného spánku.
Vysnívaná základňa pre vaše deti? Smrekové poschodové lôžko AXEL 80x160 od Lano Meble
Pripravuješ sa na zariadenie detskej izby, v ktorej budú bývať súrodenci? Poschodová posteľ AXEL je vynikajúcou voľbou. V Lano Meble radi plníme detské sny, a každé dieťa zdieľajúce spálňu s bratom alebo sestrou tajne sníva o výnimočnej posteli, ktorá sa stane jeho základňou a útočiskom. AXEL, teda poschodová posteľ typu domček, sa prispôsobí každému interiéru a umožní ušetriť priestor.
Drevená konštrukcia smrekovej poschodovej postele AXEL bude skvele fungovať v detskej izbe
Dobre vieme, že pre každého rodiča je najdôležitejšia bezpečnosť detí. Práve preto zabezpečujeme najvyššiu kvalitu našich produktov. Posteľ pre súrodencov AXEL bola vyrobená z borovicového dreva. Tento materiál je nielen ekologický a trvanlivý, ale aj úplne bezpečný pre najmenších, vrátane malých alergikov.

Zabezpečte deťom pokojný spánok, vyberajúc matrac k smrekovej poschodovej posteli AXEL 80x160 od Lano Meble
Na pokojný spánok tvojho dieťaťa má vplyv nielen samotná posteľ, ale aj matrac na spanie. V Lano Meble si môžeš objednať model prispôsobený rozmerom postele. Dávame ti v tejto otázke široký výber, pretože ty najlepšie vieš, aký stupeň tvrdosti a typ výplne budú slúžiť tvojim deťom. Pamätaj, že pri kúpe poschodovej postele AXEL si môžeš vybrať dva rôzne matrace.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám s každým rozmerom AXELA, označeným na výkresu vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12181, 10457, 14841, 10772, 14857, 3753, 10537, 10570, 14852 |
| Ilość materacy | 2 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | AXEL |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | borovica |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x160 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 168 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 192,7 cm |
| Hmotnosť | 49 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 160 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_AXEL |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x160 |
| Farba postele | Borovica |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
