KSAWERY 80x180 borovica poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamilujete do KSAWERYHO:
- spája štýl a tradíciu Spája moderný dizajn s klasickým spracovaním.
- je bezpečný Je vybavený ochrannými bariérkami, ktoré zaisťujú bezpečnosť.
- miluje prirodzenosť Je vyrobený z prírodného borovicového dreva.
- prispôsobený vám Má univerzálne namontovaný rebrík L/P.
- vydrží mnoho rokov Jeho konštrukcia je odolná voči opotrebeniu a škvrnám.
- miluje poriadok Uľahčuje skladovanie a organizáciu detských vecí v izbe.
Objavte posteľ KSAWERY
Spoznajte sosnovú poschodovú posteľ KSAWERY 80x180 – krásny a nadčasový nábytok
Detská izba je výnimočný, magický, niekedy nereálny, inokedy viac minimalistický priestor. Poschodová posteľ KSAWERY od Lano Meble bola navrhnutá tak, aby sa hodila do každého interiéru. Má maximálne jednoduchý dizajn, bez ozdôb a dekoratívnych prvkov. Je v modernej geometrickej forme a zároveň klasicky vyrobená z borovicového dreva a vybavená funkčnými riešeniami. Našou spoločnou prioritou je bezpečnosť detí. Posteľ pre súrodencov KSAWERY je vybavená vysokými bariérkami. Predné umožňujú úplné uzavretie spánkovej zóny. Zároveň majú otváranie, vďaka čomu môže dieťa voľne vstupovať a vystupovať. Na noc zostávajú bariérky zatvorené. Vďaka tejto funkcii je poschodová posteľ KSAWERY oázou bezpečného spánku.
Drevená sosnová poschodová posteľ KSAWERY – pevný nábytok na roky
Poschodová posteľ KSAWERY od Lano Meble je vyrobená z borovicového dreva. Konštrukcia je teda pevná, jednotlivé prvky sa nedeformujú pod tlakom a povrch si zachováva svoj estetický vzhľad vďaka ochrane certifikovanými lakmi. Voliteľne môže byť poschodová posteľ KSAWERY vybavená dvoma hlbokými vysúvacími zásuvkami. Je to dobré riešenie v malých miestnostiach, ak potrebujete ďalšie úložné miesto napr. na hračky, oblečenie alebo jednoducho na posteľnú bielizeň. Zásuvky fungujú nezávisle od seba, takže ich nie je potrebné vysúvať naraz, aby ste sa dostali k obsahu jednej z nich.

Prispôsobte sosnovú poschodovú posteľ KSAWERY do spálne vášho dieťaťa
V Lano Meble navrhujeme detské postele spolu s rodičmi. Predtým než si objednáte poschodovú posteľ KSAWERY, zoznámte sa s typmi matracov a vyberte možnosť so zásuvkou alebo bez. To vám umožní dobre prispôsobiť nábytok detskej izbe a ich potrebám.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznámte s každým rozmerom KSAWERYHO, označeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | KSAWERY |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | borovica |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x180 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | 83 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v štyroch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_KSAWERY |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x180 |
| Farba postele | Borovica |
| Vek dieťaťa | Postele pre predškolákov (4-6 rokov) |
