MICHALINA 80x190 ružová poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamilujete do MICHALINY:
- myslí na bezpečnosť Je navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť detí.
- je pevná Je celá vyrobená z trvácneho borovicového dreva.
- dbá na zdravie Je pokrytá vodnou, antialergickou farbou.
- prispôsobená vám Má univerzálne namontovaný rebrík L/P.
- chráni podlahu Jej zásuvky sú vybavené gumovými kolieskami.
- skladá sa takmer sama Je možné ju zakúpiť s montážou.
Výhody ružovej poschodovej postele MICHALINA 80x190 od Lano Meble
Všetky postele od Lano Meble sú bez ostrých hrán, aby vaše deti boli vždy v bezpečí počas spánku. Poschodová posteľ MICHALINA je tiež vybavená vysokými ochrannými bariérkami, takže ani najaktívnejším deťom nehrozí pád. Široký a pohodlný rebrík uľahčuje lezenie na horné poschodie. Rám postele je celý vyrobený z borovicového dreva, ktoré sa vyznačuje dobrou pružnosťou a odolnosťou a nevyžaduje pokročilú starostlivosť. V Lano Meble dbáme na zdravie vašich detí, preto bez ohľadu na farbu postele, ktorú si vyberiete, rám bude pokrytý vodnou, antialergickou farbou. Poschodová posteľ MICHALINA sa vyznačuje klasickým dizajnom. Ľahko ju prispôsobíte interiéru detskej izby. Pre mladšie deti vo veku od 2 rokov je dobrou voľbou, ktorá poskytuje vysokú úroveň bezpečnosti, poschodová posteľ MICHALINA s pevne zabudovanou bariérkou. Pre trochu staršie deti môže byť lepším riešením odnímateľná bariérka.
Ružová poschodová posteľ MICHALINA s priestrannými zásuvkami – ideálne riešenie pre každú detskú izbu
Pre spestrenie výzdoby si k poschodovej posteli MICHALINA môžete vybrať priestranné zásuvky. Sú veľmi objemné, takže ľahko pojmú posteľnú bielizeň, hračky alebo školské potreby. Organizácia priestoru sa tak stane oveľa jednoduchšou. V Lano Meble dbáme na potreby našich zákazníkov, preto sú všetky zásuvky vybavené gumenými kolieskami, ktoré sú bezpečné pre podlahu.

Zdravý rozvoj a bezpečný spánok – vsaď na vysokokvalitné matrace do ružovej detskej postele MICHALINA 80x190
Poschodová posteľ MICHALINA s vhodne zvoleným pohodlným matracom sa stane kráľovstvom malých objaviteľov sveta. Pamätajte, že by mal byť prispôsobený individuálnym potrebám a veku dieťaťa. Naši konzultanti vám poradia, ktorá verzia bude najlepšia pre poschodovú posteľ MICHALINA a zároveň zabezpečí vášmu dieťaťu zdravý a pokojný spánok. Rošt pod matrac je vyrobený z brezovej lamely typu FLEX, ktorá vďaka špeciálnemu tvarovaniu preberá váhu z matraca a tým predlžuje jeho životnosť. Vyberte si poschodovú posteľ MICHALINA s montážou a vytvorte svojmu dieťaťu spálňu ako zo sna.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznámte s každým rozmerom MICHALINY, označeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12185, 10461, 13561, 10776, 13537, 10418, 10541, 10574, 13549 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| additional Odnímateľná zábrana namiesto štandardnej | 13729 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | MICHALINA |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | ružová |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x190 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | 70 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v štyroch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_MICHALINA |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x190 |
| Farba postele | Ružové |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
