KEVIN 80x200 Modrá poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamilujete do KEVINA:
- zaisťuje pokojný spánok Je overeným riešením, ktoré pomáha zaisťovať pokojný spánok.
- bezpečnosť na prvom mieste Je vybavený bezpečnostnou bariérkou, ktorá chráni dieťa.
- hodí sa všade Je univerzálny a môže sa prispôsobiť rôznym veľkostiam izby.
- rád prekvapuje Spája pohodlie a komfort s elegantným a klasickým dizajnom.
- je pevný Predstavuje investíciu do budúcnosti dieťaťa.
- prispôsobený Vám Má univerzálne namontovaný rebrík L/P.
Krásna dekorácia a pohodlný priestor na spanie – modrá poschodová posteľ KEVIN 80x200
Overené spôsoby na dobrý a pokojný spánok detí? Zaujímavá rozprávka na dobrú noc, pohár mlieka a samozrejme poschodová posteľ KEVIN od Lano Meble. Náš produkt zabezpečí, že vaše dieťa ochotne zaspí. Okrem toho spánok dieťaťa bude hlboký a ráno sa zobudí odpočinuté a pripravené na nové dobrodružstvá. Nečakajte a zistite, prečo deti a rodičia milujú našu poschodovú posteľ KEVIN. Stavili sme na najvyššiu kvalitu zabezpečenia v podobe bezpečnostnej bariérky. Vďaka tomu sa naša poschodová posteľ KEVIN osvedčí dokonale, aj keď je vaše dieťa energické a živé. Stojí za zmienku, že naša poschodová posteľ KEVIN je univerzálna. To znamená, že bez ohľadu na nastavenie bariérky a rebríka, sa prispôsobí každému detskému izbičke.
Modrá poschodová posteľ KEVIN – stvorená s myšlienkou na najmenších
Myslíte si — kúpim svojmu dieťaťu najlepšiu posteľ, aj na úkor vzhľadu. Teraz nemusíte robiť kompromisy pri výbere nábytku do detskej izby. Naša poschodová posteľ KEVIN je kombináciou pohodlia, komfortu a bezpečnosti. Všetko je uzavreté v klasickom ráme. Chcete, aby sa váš malý dobre vyspal. Je to úplne pochopiteľné a my ako Lano Meble vám s tým radi pomôžeme. Ako môže posteľ pre dieťa ovplyvniť jeho spánok? Ak sa dieťa bude cítiť dobre vo vlastnej detskej izbe, v poschodovej posteli KEVIN, na ktorej spí, bude sa tam radi vracať každý večer. A vy? Budete mať chvíľu pre seba.

Pohodlný spánok kľúčom k úspechu – vyberte modrú poschodovú posteľ KEVIN 80x200
Stojí za to, aby ste sa postarali o celé prostredie v detskej izbe. Zbavte sa starých hračiek a predovšetkým zvážte investíciu do nákupu našej poschodovej postele KEVIN. Dieťa v nej nielen rýchlejšie zaspí, ale zároveň sa bude cítiť bezpečne a opatrené. Hlboký spánok vášho dieťaťa je zárukou dobrého pocitu ráno.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznámte s každým rozmerom KEVINA, označeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12186, 10462, 13562, 10777, 13538, 10419, 10542, 10575, 13550 |
| Ilość materacy | 2 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | KEVIN |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | modrá |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 130 cm |
| Hmotnosť | 47 kg |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | šikmý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_KEVIN |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x200 |
| Farba postele | Modré |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
