MINI 90x180 Biela poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamilujete do MINI:
- ideálna pre súrodencov Zabezpečuje pohodlné miesto na spanie pre dve deti.
- cení si poriadok Jej dvojúrovňová konštrukcia šetrí cenný priestor.
- miluje prírodu Je vyrobená z prírodných a pevných surovín.
- je detailná Je starostlivo vyrobená s dôrazom na detaily.
- miluje bezpečnosť Má zaoblené hrany, drevené bariérky a rebrík.
- prispôsobená vám Má univerzálne namontovaný rebrík L/P.
Biela poschodová posteľ MINI 90x180, ktorá zmení vzhľad každej detskej izby
Po celom náročnom dni plnom šibalstiev, hier a učenia si vaše deti bezpochyby zaslúžia komfortný odpočinok v útulnom prostredí. Už teraz im to môžete zabezpečiť výberom poschodovej postele MINI. Toto riešenie vám pomôže ušetriť veľa miesta. Univerzálny dizajn tohto nábytku umožňuje ľahké prispôsobenie ostatným prvkom vybavenia detskej izby. Deti sa budú cítiť ešte bezpečnejšie, keď budú celú noc vedľa seba. Spoločné trávenie času ešte viac posilní ich vzťahy a ovplyvní spoločné záujmy. Nikdy sa nebudú hádať o to, ktorá posteľ je lepšia.
Poskytuje nielen vizuálne zážitky – bezpečná biela poschodová posteľ MINI
To, čo je na poschodovej posteli MINI najviac očarujúce, je fakt, že je vyrobená z prírodného, pevného materiálu. To zaručuje pevnosť konštrukcie. To však nie je koniec výhod tohto nábytku. Je na 100% bezpečný pre vaše deti. Predovšetkým má dokonale tvarované rebríky, ktoré umožňujú bezpečné vyliezanie a zliezanie z postele. Navyše poschodová posteľ MINI má zaoblené hrany, ktoré znižujú riziko odrenia kože. Čerešničkou na torte sú drevené ochranné bariérky, ktoré chránia aj tie najaktívnejšie deti pred vypadnutím z postele.

Obľúbenec rodičov a detí – biela poschodová posteľ MINI
Poschodová posteľ MINI je nábytok, ktorý bol vyvinutý na základe skúseností a pozorovaní najmladších. Vďaka tomu sa nám podarilo vytvoriť riešenie, ktoré je mimoriadne pohodlné, bezpečné a svojím štýlom sa hodí do mnohých aranžmánov. Existuje tiež možnosť montáže rebríka na ľubovoľnú stranu, čo robí z poschodovej postele MINI skvelú voľbu bez ohľadu na veľkosť a tvar detskej izby. Neváhajte a pripojte sa k radu spokojných zákazníkov Lano Meble. Dve deti v dome to je určite veľká radosť! Musíte však v takom prípade vždy myslieť na funkčné riešenia, ktoré ušetria priestor. Poschodová posteľ MINI tieto očakávania dokonale spĺňa! Takýto nábytok je splneným snom každého malého dieťaťa. Zistite, čím vás ešte prekvapí. Konštrukcia poschodovej postele MINI je vyrobená z borovicového dreva, ktoré je veľmi pevným materiálom. Toto riešenie určite poteší každé dieťa bez ohľadu na vek či pohlavie. Vynikajúce proporcie postele a precízne spracovanie zaručujú pohodlný, pokojný a hlboký spánok pre dve deti.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznámte s každým rozmerom MINI, označeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12189, 10465, 13563, 10780, 13539, 10422, 10545, 10578, 13551 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | MINI |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | biela |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x180 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 135,5 cm |
| Hmotnosť | 53 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_MINI |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x180 |
| Farba postele | Biele |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
