GABI 90x190 Biela poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do GABI:
- vyniká jedinečným dizajnom Dodáva detskej spálni magickú a jedinečnú atmosféru.
- pevne vyrobená Zaručuje to jej trvanlivosť a odolnosť.
- prispôsobená detským potrebám Je ideálnou voľbou pre dve deti.
- umožňuje personalizáciu výšky Existuje možnosť zvýšenia svetlej výšky o viac ako 20 cm.
- dobrá pre optimálny spánok Dobre zvolený matrac zaručuje správny spánok.
- prispôsobená pre teba Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
Obohaťte detskú izbičku o jedinečnú bielu poschodovú posteľ GABI 90x190
Detská posteľ GABI je ideálnou voľbou, keď máš dve deti. Postarali sme sa o jedinečný, magický dizajn. Detská izba získa úplne novú atmosféru. Poschodová posteľ GABI je naozaj pevne vyrobená. Použili sme špeciálne zábrany pre bezpečnosť dieťaťa a univerzálny rebrík. K našej detskej posteli GABI si môžeš vybrať matrace na spanie – rovnako ako niekoľko ďalších parametrov a prvkov postele. Poschodová posteľ GABI je návrh, ktorý splní aj tie najväčšie očakávania. Tento návrh vyniká v mnohých ohľadoch. Poschodovú posteľ GABI sme vyrobili z pevného, vysokokvalitného borovicového dreva – to zabezpečuje trvanlivosť. Drevené zábrany a univerzálny rebrík sú ďalšie dôležité výhody. GABI je posteľ so zásuvkami, kam môžete umiestniť napríklad hračky, vankúše, periny alebo posteľnú bielizeň. Stojí za zmienku, že v tomto prípade umožňujeme personalizáciu. Poschodová posteľ GABI môže byť prispôsobená podľa tvojich preferencií.
Kvalitný matrac – záruka správnej polohy dieťaťa a pohodlia s bielou detskou posteľou GABI 90x190
Naša poschodová posteľ GABI sa skvele hodí k pohodlným matracom. Dobre zvolený matrac je zárukou správnej polohy chrbtice počas spánku a jednoducho komfortu tvojho dieťaťa. Stojí za to vybrať dobrý matrac pri kúpe detskej postele GABI. V Lano Nábytok umožňujeme samostatné prispôsobenie horného a dolného miesta na spanie. Poschodová posteľ GABI môže byť perfektne prispôsobená tvojim deťom. Zábrany či zásuvky sú veľmi dobré riešenia, avšak matrac na spanie je stále najdôležitejším prvkom.

Posteľ šitá na mieru – dodatočné možnosti, ktoré si môžete vybrať pri bielej poschodovej posteli GABI
Umožňujeme mnoho možností personalizácie, pokiaľ ide o poschodovú posteľ GABI. Možno zvoliť možnosť s dodatočnými zásuvkami na posteľnú bielizeň a hračky, bezpečné a štýlové zábrany s možnosťou montáže na obe strany a pohodlný rebrík. Naša detská posteľ GABI môže mať tiež zvýšenú svetlú výšku o viac ako 20 cm. Najdôležitejšia je však možnosť výberu horného a dolného matraca podľa preferencií – sú k dispozícii rôzne druhy a veľkosti. Posteľ so zásuvkami GABI úplne zmení detskú izbu. Je to jeden z najlepších kusov nábytku do izby pre dve malé deti!

Ahoj, zoznám sa so mnou bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám s každým rozmerom GABI, vyznačeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12190, 10466, 13564, 10781, 13540, 10423, 10546, 10579, 13552 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | GABI |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | biela |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x190 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | 70 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_GABI |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x190 |
| Farba postele | Biele |
| Vek dieťaťa | Postele pre mládež (11-19 rokov) |
