DAWID 90x190 Modrá poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamiluješ DAWIDA:
- bezpečný pre súrodencov Bol navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť detí.
- prispôsobuje sa potrebám Je vhodný ako pre mladšie deti, tak aj pre tínedžerov.
- tvoj pokoj je pre neho prioritou Jeho vysoké zábradlia chránia pred pádom.
- personalizovaná paleta farieb Dostupnosť rôznych farieb umožňuje jeho prispôsobenie k výzdobe.
- pevné riešenie na každý deň Je pevne vyrobený z vysoko kvalitných materiálov.
- prispôsobený pre teba Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
Modrá poschodová posteľ DAWID 90x190 je zárukou dobrého spánku tvojich detí
Určite vieš, aké dôležité pre rozvoj dieťaťa je správne lôžko. Ide o také parametre, ako veľkosť matraca, veľkosť rámu či materiál výroby. Ale vciťme sa aj do pozície detí: chceli by sme sami spať na posteli, ktorá nám nevyhovuje štýlom? Práve preto v Lano Meble môžeš vybrať model postele vhodný pre tvoje deti. Paleta zahŕňa niekoľko pozícií, z ktorých určite vyberieš niečo pre tínedžera aj pre maličkých. Jednou z najúžasnejších pozícií je poschodová posteľ DAWID. Poschodovú posteľ DAWID odporúčame pre deti už od dvoch rokov. Ak ju správne nakonfiguruješ, tvoje deti ju môžu používať aj ako tínedžeri! To ti veľmi uľahčí plánovanie priestoru v izbe a v priebehu rokov – umožní veľa ušetriť. Poschodová posteľ DAWID má veľmi vysoké zábradlia, ktoré okrem zabezpečenia pred pádom môžu plniť aj dekoratívnu funkciu. Tvoje maličké ich môžu ozdobiť kresbami, vystrihovačkami a dokonca aj fotografiami.
Prispôsob matrace pre deti a teš sa z nákupu modrej poschodovej postele DAWID 90x190
Čoraz viac sa hovorí o tom, aký dôležitý je pre zdravie dobrý matrac na spanie. Rodičia dvoch detí často majú osobitný problém s tým, aby vybrali oba matrace veľkosťou a typom podľa potrieb dieťaťa. V Lano Meble môžeš úplne personalizovať deti pozeľ DAWID. To znamená, že ho dostaneš s perfektným detským matracom, bez ohľadu na to, či to bude prvé samostatné lôžko tvojho dieťaťa, alebo máš doma tínedžera. Môžeš si tiež objednať poschodovú posteľ bez matraca, ak už máš vlastný.

Presvedčte sa, že v detskej izbe môže panovať poriadok vďaka modrej poschodovej posteli DAWID od Lano Meble
Nájdenie dostatočného množstva miesta na hračky a posteľnú bielizeň je výzvou v každom dome. Pristúp k tomu šikovne a vyber také detské lôžko, ktoré pojme súrodencov, a zároveň poskytne priestranné zásuvky na poklady. Naša poschodová posteľ DAWID môžeš konfigurovať, výberom okrem iného, či pod dolným matracom bude miesto na zásuvky. Vyber si ostatné parametre (vstavané alebo odnímateľné zábradlie a jeho veľkosť) a objednaj si ešte dnes detské lôžko DAWID, ktoré tvoje deti budú milovať!

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám so všetkými rozmermi DAWIDA, označenými na výkrese vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12190, 10466, 13564, 10781, 13540, 10423, 10546, 10579, 13552 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| additional Odnímateľná zábrana namiesto štandardnej | 13729 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | DAWID |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | modrá |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x190 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 179 cm |
| Hmotnosť | 80 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v štyroch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_DAWID |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x190 |
| Farba postele | Modré |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
