CRIS 90x200 borovica poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete CRIS:
- ideálny pre dve deti Pomáha ušetriť miesto v izbe.
- spája funkčnosť a dizajn Detská izba získava jedinečný charakter.
- dostupný v mnohých konfiguráciách Možno prispôsobiť priechod a zábradlie.
- výber správneho matraca To je maximálny komfort spánku pre deti.
- prispôsobený vám Má univerzálne montovanú rebríku L/P.
- stavia na stabilitu Zaručuje bezpečnosť a trvanlivosť dieťaťa.
Objavte posteľ CRIS
Nervy zo ocele rodiča a odolná konštrukcia smrekovej poschodovej postele CRIS 90x200 pre dvojičky
Poschodová posteľ CRIS je ideálnou voľbou pre dve deti. Vyrobili sme nábytok z pevného borovicového dreva, trvanlivosť je zaručená. Detská posteľ CRIS je kombináciou funkčnosti a krásneho dizajnu. Použili sme tu drevené zábradlia, je tu tiež rebrík – detská izba ožije s týmto nábytkom. Poschodová posteľ CRIS má dostupných mnoho konfigurácií. Možno predovšetkým vybrať jeden z mnohých matracov na spodok a vrch. Dá sa tiež modifikovať priechod a zábradlie. Tento model má naozaj mnoho výhod. Predovšetkým poschodová posteľ CRIS je vyrobená pevne – vydrží roky. Navyše sme ju vybavili praktickými zábradliami a univerzálnym rebríkom. Vaša detská izba získa jedinečný charakter vďaka dizajnu tejto poschodovej postele. Náš CRIS je synonymom pohodlia a funkčnosti. Postarali sme sa o pevnú konštrukciu nábytku a o množstvo ďalších vecí, aby sme dodali jedinečnú a nesmierne pohodlnú detskú posteľ pre vaše deti.
Smreková poschodová posteľ CRIS 90x200 – na akom matraci budú deti najlepšie spať?
Ak sa rozhodnete pre poschodovú posteľ CRIS, môžete si vybrať ako horný, tak aj dolný matrac z mnohých ponúk. Líšia sa druhom a rozmerom. Výber dobrého matraca je mimoriadne dôležitý pri nákupe detskej postele. Náš CRIS má rám z brezových lamiel typu FLEX. Stačí vybrať vhodný matrac, aby ste zabezpečili maximálny komfort pre vaše deti v detskej izbe. Zabezpečte pohodlie a správnu polohu najmladších nákupom poschodovej postele CRIS.

Čo si môžete skonfigurovať v smrekovej poschodovej posteli CRIS od Lano Meble?
Detskú posteľ CRIS je možné dosť voľne konfigurovať. Ponúkame naozaj mnoho možností, ktoré sa dajú meniť. Okrem toho sa dá modifikovať verzia dreveného zábradlia alebo zvoliť viac ako 20-centimetrové zvýšenie priechodu. Umožňujeme tiež výber z mnohých matracov na spodok a vrch. Poschodovú posteľ CRIS prispôsobíte perfektne pre svoje deti!

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom, oboznámte sa s každým rozmerom CRISA, zaznačeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| additional Zábrana na posteľ | 14989, 14821, 13732, 13733, 13734, 13729 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | CRIS |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | borovica |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 171 cm |
| Hmotnosť | 66 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý na výber |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_CRIS |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | Borovica |
| Vek dieťaťa | Postele pre predškolákov (4-6 rokov) |
