FAMI 90x200/120x200 borovica poschodová posteľ so širším lôžkom Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do FAMI:
- jednoduchosť je kľúčom k spokojnosti zákazníkov Má jednoduchú formu, je bez akýchkoľvek ozdôb.
- zmeniteľná podľa príležitosti Môže byť klasická a všetko sa dá zmeniť doplnkami.
- dbá na detaily Rebríkom, ktorý je namontovaný pod uhlom.
- je praktická Pod ňou nájdeme zásuvky na poklady.
- spánok je najdôležitejší Pevný rám a rošt pre náš matrac.
- pre chlapca aj dievča Ideálna pre každého, či už pre škôlkara alebo tínedžera.
Objavte posteľ FAMI
Objavte posteľ FAMI
Spánok s nevídaným dizajnom pre dvojčatá? Spoznajte borovicovú poschodovú posteľ FAMI 90x200/120x200
Charakteristickým znakom poschodovej postele FAMI od Lano Nábytok je jednoduchá forma a veľkosť matraca. Horný matrac má rozmer 90x200 cm, zatiaľ čo dolný matrac má rozmer 120x200 cm. Posteľ je bez ozdôb, zbytočných doplnkov a detských kresieb. Premýšľaš prečo? Odpoveď je jednoduchá! Takáto posteľ sa dokonale hodí ako do izby škôlkarov, tak aj do izby tínedžerov. Poschodová posteľ FAMI bude ideálnym pozadím pre každú, aj tú najbláznivejšiu posteľnú bielizeň, ktorú môžete meniť podľa nálady. Pri navrhovaní detskej izby je dobré pamätať na to, že ich záľuby sa môžu meniť zo dňa na deň. Jedného dňa budú vaše deti fanúšikmi dinosaurov, a druhého budú snívať o dobývaní vesmíru. Preto by steny a nábytok mali byť univerzálne, aby ste menením doplnkov prispôsobili izbu aktuálnym záujmom vašich detí.
Bezpečná rebríková pre dieťa – borovicová poschodová posteľ FAMI
Spomínali sme, že poschodovú posteľ FAMI si vaše deti obľúbia už od útleho veku? Teraz vám povieme niečo, čo spôsobí, že si ju zamilujete rovnako aj vy. Hovoríme o rebríku, ktorý je namontovaný pod uhlom. Vďaka tomuto riešeniu budú vaše deti (aj tie mladšie) môcť pohodlne a čo je dôležitejšie bezpečne vystupovať a zostupovať z poschodovej postele FAMI, a vy budete môcť spať pokojne. Súhlasíme, miesta na ukladanie nikdy nie je dosť a my o tom veľmi dobre vieme. Preto pri navrhovaní nábytku v Lano Nábytok dbáme na to, aby naše postele boli nielen pohodlné, ale aj praktické. Poschodová posteľ FAMI je vybavená dvomi hlbokými zásuvkami, do ktorých si vaše deti môžu uložiť nielen ďalšiu deku alebo vankúš, ale aj knihu alebo tablet.

Večerné zaspávanie teraz bude hračka – borovicová poschodová posteľ FAMI 90x200/120x200
Pri kúpe poschodovej postele FAMI je potrebné dbať na každý detail. Okrem rámu, ktorý by mal byť nielen pekný, ale aj pevný, je dôležitý aj rošt a matrac na spanie. Správne zvolený rošt s matracom zabezpečia, že vaše deti budú mať počas spánku správnu podporu pre celé telo. Vďaka tomu sa zobudia oddýchnuté a pripravené čeliť ďalším výzvam.

Ahoj, zoznám sa so mnou bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám s každým rozmerom FAMI, vyznačeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Matrac 120x200 | 14823, 14852, 14828, 14834, 14844, 14848, 10554, 14825, 14839 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | FAMI |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | borovica |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x200/120x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 98 cm/128 cm |
| Výška postele | 140 cm |
| Hmotnosť | 68 kg |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | šikmý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nie |
| Dĺžka matraca | 200 |
| Šírka matraca | 90 – vrchná matrac; 120 – spodná matrac |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | vrchná časť: FLEX brezové drevo; spodná časť: rovný rám |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v štyroch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_FAMI |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200/120x200 |
| Farba postele | Borovica |
| Vek dieťaťa | Postele pre mládež (11-19 rokov) |
