KONRAD 90x200 borovica poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamilujete do KONRADA:
- cenní si dobrý spánok Zaisťuje výnimočný komfort spánku pre vaše dieťa.
- prispôsobí sa ako uliate Hodí sa do rôznych typov interiérov.
- je investíciou na roky Antialergické farby zaručujú dlhodobú kvalitu a bezpečnosť.
- ochráni vaše dieťa Má vysoké ochranné bariérky, ktoré je možné vybrať v rôznych verziách.
- prispôsobený vám Má univerzálne namontovaný rebrík L/P.
- má rád prirodzenosť Je vyrobený z borovicového dreva.
Sosnová poschodová posteľ KONRAD 90x200 vhodná do každej detskej izby
Navrhnutie detskej izby je pre mnohých rodičov jednou z najväčších výziev, ale poschodová posteľ KONRAD vám túto úlohu výrazne uľahčí. Je to posteľ typu ohrádka, ktorá je ideálna pre mladšie deti. Jej klasická konštrukcia sa dokonale hodí do všetkých typov interiérov. Rám poschodovej postele KONRAD je vyrobený z borovicového dreva, ktorého trvanlivosť zvyšuje antialergická vodná farba. V Lano Meble dbáme na bezpečnosť vašich detí, preto sú všetky naše poschodové postele KONRAD vyrábané s dodržiavaním najvyšších štandardov.
Doprajte svojmu drobcovi dlhý regeneračný spánok na sosnovej detskej posteli KONRAD 90x200 s vhodným matracom
Po dni plnom hier každé dieťa potrebuje odpočinok, preto je dôležité zaobstarať vhodný matrac na spanie. K poschodovej posteli KONRAD môžete vybrať model, ktorý najviac vyhovuje potrebám vášho dieťaťa. Každý z našich matracov na spanie sa vyznačuje vhodnou tvrdosťou a výškou. Rošt pod matrac je vyrobený z brezových líšt typu FLEX, ktoré sú tvarované tak, aby sa jemne prehýbali pri tlaku. Vyznačujú sa vysokou trvanlivosťou, pretože drevo je lepené vrstvovito.

Drevená sosnová poschodová posteľ KONRAD, ktorá umožní vytvoriť pokoj a odpočinok pre vaše deti
Poschodová posteľ KONRAD je výnimočná a pomôže vám vytvoriť jedinečnú atmosféru v detskej izbe. Vysoké bariérky okrem bezpečnosti počas spánku môžu slúžiť aj ako skvelý dekoratívny prvok. Drevené bariérky postele KONRAD môžete ozdobiť svetielkami alebo papierovými vystrihovačkami vašich detí. V takejto zariadenej detskej izbe sa vaše deti budú cítiť pohodlne, a to všetko vďaka poschodovej detskej posteli KONRAD. Jednou z kľúčových vlastností poschodovej postele KONRAD sú vysoké ochranné bariérky. Na výber máte niekoľko typov: plné bariérky, odnímateľné, ¾ alebo ½. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, zabezpečia vášmu dieťaťu bezpečnosť počas spánku. V prípade o niečo starších detí sa môžete rozhodnúť aj pre detskú posteľ KONRAD bez bariériek. Súčasťou nábytku je aj pohodlný rebrík so širokými priečkami, ktorý deťom uľahčí výstup na vyššie poschodie. Pri montáži poschodovej postele KONRAD môžete určiť, na ktorej strane bude vstup.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznámte s každým rozmerom KONRADA, označeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| additional Zábrana na posteľ | 14989, 14821, 13732, 13733, 13734, 13729 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | KONRAD |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | borovica |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 175 cm |
| Hmotnosť | 77 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý na výber |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v štyroch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_KONRAD |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | Borovica |
| Vek dieťaťa | Postele pre predškolákov (4-6 rokov) |
