POLA 90x190 Modrá poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do POLI:
- je bezpečná Bola navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť mladších detí.
- je pre najmenších Spodný rošt a matrac sú blízko podlahy.
- oceňuje individualitu Umožňuje každému dieťaťu mať svoje vlastné miesto na spanie.
- prispôsobená pre teba Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
- je iná ako ostatní Vyniká efektným tvarom domčeka.
- miluje mágiu Vytvára magickú atmosféru v detskej izbe.
Krása a funkčnosť v modernom dizajne – spoznaj modrú poschodovú posteľ POLA 90x190
Najbližšie okolie tvojho dieťaťa by malo byť pre neho bezpečné, podporovať jeho rozvoj a umožniť mu slobodné spoznávanie sveta. Poschodová posteľ domček POLA realizuje všetky tieto ciele. Vyniká efektným tvarom domčeka, má vhodné zabezpečenia, je vyrobená z prírodného borovicového dreva a zabezpečená certifikovaným lakom. Poschodová posteľ domček POLA je určená pre súrodencov, z ktorých každý chce mať svoje vlastné miesto na spanie. Jednou z našich priorít v Lano Meble je bezpečnosť dieťaťa. Poschodová posteľ domček POLA bude ideálna ako prvá posteľ hneď po typickej detskej postieľke so zábradlím. Spodný rošt a matrac na spanie sú veľmi nízko, majú priamy kontakt s podlahou, čo uľahčuje dieťaťu vstup a zároveň chráni pred nepríjemnými následkami pádu. Staršie deti, dokonca aj tie aktívnejšie, nájdu svoje bezpečné miesto hore, kde je detská posteľ domček POLA zabezpečená drevenou zábranou.
Modrá poschodová posteľ domek POLA vytvorená na mieru – prispôsob si ju samostatne
Maj svoj podiel na vytvorení ideálnej poschodovej postele POLA pre svoje deti. V Lano Meble môže mať každá posteľ iný matrac – s inou výplňou, výškou a tvrdosťou. Výber vhodného matraca do poschodovej postele domček POLA zabezpečí tvojim deťom zdravý spánok a tým aj bezpečný vývoj. Tvoje deti sú rôzne a potrebujú individuálny prístup k ich podmienkam spánku. Pohodlný matrac plní najdôležitejšiu funkciu v každej posteli. Od neho závisí pohodlie, komfort a dokonca aj zdravie spánku. S poschodovou posteľou domček POLA môžeš vybrať dva matrace. Ty rozhoduješ, či to bude penový matrac, s prídavkom kokosu, termoelastický alebo vysokoelastický, či bude mať výšku 8 cm, 11 cm alebo 13 cm. Deti potrebujú tvrdý alebo stredne tvrdý matrac, ktorý zabezpečí správnu podporu chrbtice a nedeformuje sa pod menšou aj väčšou váhou.

Splnenie detských fantázií – moderná modrá poschodová posteľ POLA
Útulne, v teplom kliemati, efektné a rozprávkové – tak zariadiš detskú izbu s poschodovou posteľou POLA v tvare domčeka, ktorá prenesie dieťa do magického sveta. Vyznačuje sa jednoduchou, minimalistickou konštrukciou, dokonale sa hodí do interiérov zariadených s motívmi zvierat a lesa, s indiánskymi a rastlinnými prvkami, ktoré sú veľmi moderné v súčasných detských izbách.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom, zoznám sa s každým rozmerom POLI, zaznačeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12190, 10466, 13564, 10781, 13540, 10423, 10546, 10579, 13552 |
| Ilość materacy | 2 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | POLA |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | modrá |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x190 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 192,6 cm |
| Hmotnosť | 49 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_POLA |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x190 |
| Farba postele | Modré |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
