LUCKY 80x180 popolavá detská Montessori podlahová posteľ domečková Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete LUCKY:
- je odolný Vyrobený z trvanlivého a bezpečného borovicového dreva.
- bezpečný pre deti Ošetrený certifikovanými lakmi a natretý vhodnými farbami.
- dostupný v 4 univerzálnych farbách Prispôsobí sa každému detskému izbíčku.
- nemá bezpečnostné zábrany Ideálny pre staršie deti, napríklad predškolákov.
- dostupný v 4 veľkostiach Ľahko ho prispôsobíte potrebám dieťaťa aj požiadavkám priestoru.
- vytvára výnimočný priestor Je jedným z najdôležitejších prvkov, ktoré definujú charakter izby.
LUCKY – posteľ v popolavej farbe pre dieťa 80x180 do izby plnej radosti
Detská posteľ LUCKY je viac než len nábytok – je to priestor, kde môžu deti vytvárať nezabudnuteľné spomienky a prežívať nespočetné dobrodružstvá. Vďaka svojej minimalistickej konštrukcii a jedinečnému dizajnu sa posteľ v tvare domčeka LUCKY stáva centrom detskej predstavivosti. Mení izbu na kúzelné kráľovstvo plné radosti a kreativity. Konštrukcia v tvare strechy umožňuje zavesiť ďalšie dekorácie, napríklad príjemné osvetlenie v štýle Cotton balls. Je to miesto, kde môžu deti objavovať svet, stavať pevnosti z prikrývok a odhaľovať tajomstvá začarovaných záhrad. Objavte detskú posteľ domček LUCKY a dovolte svojmu dieťaťu ponoriť sa do fascinujúceho sveta plného neobmedzených možností.
Objavte minimalistickú posteľ v tvare domčeka LUCKY v popolavej farbe
LUCKY je posteľ domček s minimalistickou konštrukciou. Jej nízka základňa zabezpečuje, že je ideálna ako pre mladšie, tak aj pre staršie deti. Štýl postele LUCKY sa dokonale hodí do detského sveta, pretvára každý izbu na miesto, kde dieťa rada trávi čas, rozvíja svoju fantáziu a oddychuje v bezpečnom prostredí. Objavte LUCKY – posteľ, ktorá vytvára šťastie vášho dieťaťa. Moderná konštrukcia a jedinečný vzhľad, ktorý má posteľ domček LUCKY, zabezpečujú, že sa skvele hodí do interiéru každého detského pokoja. Je navrhnutá tak, aby spájala minimalizmus s funkčnosťou a bezpečnosťou.

Domčeková posteľ inšpirovaná jednoduchými riešeniami
Minimalistická detská posteľ LUCKY sa skvele hodí do každého priestoru. Jej nízka konštrukcia nielen zaisťuje bezpečnosť pre mladšie deti, ale tiež dodáva aj menším izbičkám ľahkosť. Vďaka tomu bude posteľ LUCKY v každej izbe vyzerať štýlovo a moderne. V Lano Meble si vážime jednoduché a funkčné riešenia. Konštrukcia postele LUCKY bola navrhnutá tak, aby ste si ľahko poradili s jej montážou aj demontážou. Ekologické materiály, z ktorých je posteľ vyrobená, podčiarkujú jej minimalistický charakter. Vyberte si posteľ pre predškoláka LUCKY a vytvorte priestor, v ktorom sa vaše dieťa bude cítiť bezpečne a pohodlne. Obklopte ho krásnymi vecami, aké si zaslúži.

Ahoj, zoznám sa s tebou bližšie!
Pred konečným rozhodnutím si pozri všetky rozmery LUCKY, ktoré sú vyznačené na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | LUCKY |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | popolová |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x180 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 157 cm |
| Hmotnosť | 23 kg |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v jednom balíku |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_LUCKY |
| Druh postele | Jednolôžkové postele na prízemí |
| Veľkosť postele | 80x180 |
| Farba postele | Popolové |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
