DOMI 80x190 kašmír detská jednolôžková posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do DOMI:
- dokáže vytvoriť atmosféru Navrhnutá tak, aby premenila každodenné prostredie na niečo krásne.
- kladie dôraz na pohodlie Na pohodlnom matraci sa snívajú krásne sny.
- krútenie sa nie je problém Jej okraje sú zakončené latkovou zábranou.
- je priateľkou, ktorá dbá o životné prostredie Používa netoxické laky úplne ekologické.
- pre ňu je dôležité miesto Je vybavená dvoma vysúvacími zásuvkami.
- je praktická Možné prispôsobenie tvojim preferenciám.
Farebné sny v bielej posteli DOMI od Lano Meble
Či sa v krásnom prostredí snívajú krásne sny? Vyskúšaj túto teóriu v praxi, vybavujúc detskú izbu krásnou posteľou DOMI v tvare domčeka. Pre výber modelu DOMI hovorí nielen vizuálny aspekt. Pozri, čím ťa ešte prekvapí tento detský nábytok. Okraje postele DOMI od Lano Nábytok sú ukončené latkovou zábranou, ktorá chráni pred náhodným spadnutím počas intenzívneho vrtania sa v spánku. Nábytok je tiež osadený na nízkych nožičkách, takže dieťa sa samostatne dostane dovnútra, aj bez pomoci rodiča. Solídna konštrukcia vydrží váhu do 100 kg. Detská posteľ sa teda osvedčí aj vtedy, keď sa rozhodneš ľahnúť si so svojím potomkom.
Spoznajte všetky výhody detskej postele domček DOMI
Všetky naše produkty spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy predpokladané pre detský nábytok. Na výrobu tohto modelu sme použili borovicové drevo, ktoré je nielen trvanlivé, ale aj pochádza z udržateľného lesného hospodárstva. Tým pádom má postieľka-domček DOMI ekologický charakter. Môžeme ju natrieť na takú farbu, akú si len tvoje dieťa vysníva – a urobíme to s použitím netoxických lakov. V detskej izbe vždy chýba úložný priestor – či už na hračky, zimné oblečenie alebo náhradné súpravy posteľnej bielizne. Tento model detského nábytku je vybavený dve vysúvacie zásuvky s veľkou kapacitou, ktoré sa určite zídu.

Matrac je srdcom každej detskej postele – vyber správny do detskej postele typu domček DOMI!
Hoci detskej postieľke DOMI nemožno uprieť pôvab, nestačí to na zabezpečenie optimálnych podmienok pre spánok dieťaťa. Potrebuješ ešte matrac, ktorý môžeš kúpiť v našom obchode Lano Nábytok – aby si dostal komplet pripravený na použitie a ušetril čas. Pozri si, aké matrace máme v našom sortimente, a urob objednávku. Nezabudni na ďalšie možnosti (vynesenie, zloženie a odobratie prázdnych obalov), radi pomôžeme.

Ahoj, zoznám sa so mnou bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám s každým rozmerom DOMI, vyznačeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12185, 10461, 13561, 10776, 13537, 10418, 10541, 10574, 13549 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| additional Odnímateľná zábrana namiesto štandardnej | 13729 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | DOMI |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | kašmír |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x190 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 132,5 cm |
| Hmotnosť | 37 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Druh postele | Jednolôžkové postele na prízemí |
| Veľkosť postele | 80x190 |
| Farba postele | Kašmír |
| Vek dieťaťa | Postele pre predškolákov (4-6 rokov) |
