MORIS 90x200 popolová detská Montessori podlahová posteľ domčeková Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete MORIS:
- zabezpečuje bezpečnosť Je vyrobený z bezpečných materiálov.
- umožňuje ľahký prístup Vďaka nízkej výške postele.
- podporuje samostatné spanie Dieťa bude chcieť spať v takej krásnej postieľke v tvare domčeka.
- ľahko sa udržiava v poriadku Nie je tu veľká plocha na čistenie pod posteľou.
- dodáva charakter každému priestoru Vďaka svojmu krásnemu dizajnu.
- je ideálny pre chlapcov aj dievčatá Možnosť farebnej personalizácie umožňuje dokonalé prispôsobenie postele.
Objavte posteľ MORIS
Objavte posteľ MORIS
Posteľ pre dieťa MORIS 90x200 v popolavej farbe – vytvorte rozprávkový priestor pre svojho drobca
Posteľ domček MORIS je ideálnym miestom na spanie pre predškolákov a staršie deti. Prináša do izby upokojujúcu a príjemnú atmosféru a zároveň zabezpečuje komfort a bezpečie. Jeho moderný, štýlový a zároveň minimalistický dizajn sa hodí do každého priestoru. Táto detská posteľ vytvorí v izbe vášho dieťaťa úžasnú atmosféru. Predstavte si, ako vaše dieťa prekvitá v kúzelnom svete svojho vlastného malého lôžka v tvare domčeka. Náš MORIS, posteľ domček, plný kúzla a fantázie, sa stáva nielen miestom na spanie, ale aj priestorom na hry. Vytvorte pre neho nezabudnuteľný priestor, kde každý deň začína magickými dobrodružstvami. Je to priestor, kde detská fantázia prekvitá a vytvára nádherné spomienky na celý život.
Domčeková posteľ pre deti MORIS v popolavej farbe – zoznámte sa s ňou
V Lano Meble vytvárame trendy a navrhujeme nové modely postelí, aby sme čo najlepšie vyhoveli vašim potrebám. Tak vznikla aj domčeková posteľ MORIS, ktorá je nesmierne jemná, ľahká a umožňuje zariadiť priestor podľa vašich predstáv. Môžete využiť prvky jej konštrukcie napríklad na zavesenie bezpečných svetielok, čím vytvoríte ešte krásnejšiu atmosféru v detskej izbe.

Kedy zvoliť detskú domčekovú posteľ MORIS do detskej izby?
Posteľ pre deti MORIS:
- je to nízka detská posteľ z borovicového dreva;
- bez zábran – ideálna posteľ pre predškoláka;
- umožňuje výber z mnohých farebných variant – vďaka tomu je to ako ideálna posteľ pre dievčatko, tak aj domečková posteľ pre chlapca;
- je dostupná v 3 veľkostiach;
- umožňuje výber vhodnej matrace podľa veku, hmotnosti a potrieb dieťaťa;
- je vyrobená z kvalitných materiálov – borovicového dreva, ktoré zabezpečujú bezpečnosť, pohodlie a dlhú životnosť. Všetky farby a laky, ktorými sú jej časti pokryté, sú bezpečné a certifikované.
Detská posteľ MORIS vytvorí pre vaše dieťa výnimočný priestor, v ktorom sa bude cítiť dobre, príjemne a bezpečne. Vytvorte pre neho miesto, kde bude rado spať.

Ahoj, zoznám sa s tebou bližšie!
Pred konečným rozhodnutím si pozri všetky rozmery MORIS, ktoré sú vyznačené na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | MORIS |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | popolová |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90X200 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 184 cm |
| Hmotnosť | 27 kg |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v jednom balíku |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_MORIS |
| Druh postele | Jednolôžkové postele na prízemí |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | Popolové |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
