MATI 140x200 nenatřené dřevo dětská postel Montessori Lano Nábytek
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete MATI:
- zaisťuje bezpečnosť So zábradlím ako na lodi, poskytuje pocit bezpečia.
- podporuje krok k dospelosti Inšpiruje k samostatnému spánku, rozvíja nezávislosť.
- prináša sviežosť Prírodné nelakovaná drevo prináša do interiéru sviežu atmosféru.
- premení izbu v raj Má vhodné tvary a pohodlnú matracu.
- je hrdinom Vyrobený z ekologických materiálov, dba o zdravie a budúcnosť planéty.
- pojme viac Široká plocha umožní spoločné spánko dvojičiek.
V Lano Meble vieme, ako zabezpečiť, aby si dieťa zamilovalo svoju novú posteľ z nelakovaná ho dreva typu ohrádka MATI 140x200
Ako vybrať prvú posteľ pre bábätko? Ktoré faktory sú najdôležitejšie a ktoré nemajú významný vplyv na lepší a zdravší spánok dieťaťa? Vo Lano Meble dokonale chápeme vašu starostlivosť o milované dieťatko. Vieme, že pred výberom postele typu ohrádka ste si prezreli stovky stránok a obchodov, aby ste našli najlepší model nízkej detskej postele dostupný na trhu. Môžeme vás uistiť, že ste na správnom mieste. Náš prístup k tvorbe nábytku pre deti sa sústreďuje na funkčnosť a možnosť prispôsobiť detskú posteľ individuálnym preferenciám dieťaťa. Vytvárame drevené postieľky s dôrazom na každý detail, aby rodičia mali istotu, že zverujú spánok svojho dieťaťa do tých najlepších rúk. Prezrite si našu ponuku a venujte zvláštnu pozornosť modelu postele MATI. Sme si istí, že si vaše dieťa túto posteľ zamiluje.
V Lano Meble vám poradíme, na čo si dať pozor pri kúpe prvej samostatnej postieľky pre dieťa
Pred vami je jedno z najdôležitejších rozhodnutí doteraz — výber prvej samostatnej postele pre dieťa. Chcete analyzovať každý aspekt, aby ste sa rozhodli čo najlepšie. Týmto spôsobom posteľ typu ohrádka pozitívne ovplyvní pohodlie a bezpečnosť vášho malého. Je niekoľko vecí, na ktoré by ste pri výbere postele pre dvojročné dieťa MATI od Lano Meble nemali zabudnúť. Predovšetkým venujte pozornosť pevnosti konštrukcie a materiálom, z ktorých je detská posteľ so zábradlím vyrobená. Našu ohrádku pre deti sme vyrobili z odolného nelakovaná ho dreva, takže nemáme pochybnosti, že je bezpečná pre zdravie malého objaviteľa. Je tiež dôležité, aby posteľ pre malé dieťa mala správne rozmery, prispôsobené výške dieťaťa, a ochranné zábradlie, ktoré zabraňuje pádům počas spánku. Ďalej by design detskej ohrádky mal zodpovedať vkusu dieťaťa, čo ho povzbudí k samostatnému spánku. Rozhodne všetky tieto vlastnosti spája posteľ pre dieťa MATI, ktorú máme v našej ponuke. Vaše dieťa tento výber určite prijme.

Záruka bezpečnosti a pokojného spánku – to je jednoducho naša detská posteľ MATI od Lano Meble
Vaše dieťa rastie a vy už premýšľate o kúpe jeho prvej samostatnej postele? Ste na správnom mieste. Chceme vám ukázať, že v Lano Meble máme komplexné riešenie šité na mieru malým objaviteľom. Určite vám záleží na zdravom vývoji dieťaťa a jeho pohode každý deň. Chcete, aby posteľ z nelakovaná ho dreva bola nielen vysokej kvality, ale aj aby sa skvele hodila k ostatnému nábytku v izbe. Túžite po zárukách bezpečnosti a chcete, aby sa vaše dieťa cítilo pohodlne a spalo pokojne každú noc? Existuje na to spôsob. Vyberte riešenie, ktoré si už vybralo mnoho rodičov – ohrádku MATI. Naša detská posteľ so zábranou je pevná, estetická a odolná voľba, ktorá vydrží mnoho rokov. Spokojnosť s nákupom je zaručená.

Ahoj, zoznám sa s tebou bližšie!
Pred konečným rozhodnutím si pozri všetky rozmery MATI, ktoré sú vyznačené na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 14833, 14865, 14840, 14847, 14856, 14861, 14837, 14835, 14851 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | MATI |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | neošetrené drevo |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 140x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 |
| Šírka postele | 147 |
| Výška postele | 45 cm |
| Hmotnosť | personalizácia |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 200 |
| Šírka matraca | 140 |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v jednom balíku |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_MATI |
| Druh postele | Ohrádky pre deti |
| Veľkosť postele | 140x200 |
| Farba postele | neošetrené drevo |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
