FERO 80x180 Biela detská Montessori podlahová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do FERO:
- všestranný model Je zároveň postieľkou aj ohrádkou.
- univerzálny dizajn Hodí sa do každej miestnosti.
- sila je pre neho dôležitá Jeho podklad na spanie unesie 100 kg.
- pohodlie na prvom mieste V kombinácii s pohodlným matracom je ideálny.
- dáva ti na výber Môžeš ho kúpiť s matracom alebo bez, rozhoduješ ty.
- zabezpečuje bezpečnosť Vyrobený z certifikovaných materiálov.
Oplatí sa skombinovať funkciu detského kojca a postele? Biela posteľ pre deti FERO 80x180 to dokáže
Detská posteľ alebo detská ohrádka? Prečo si vyberať, keď môžeš kúpiť jeden kus nábytku, ktorý poslúži v oboch úlohách – a navyše bude rásť spolu s dieťaťom a slúžiť mu v rôznych fázach jeho vývoja. Presvedč sa, čím ťa ešte prekvapí detská posteľ FERO. Keď sa pozrieš na model detskej postele FERO, určite si myslíš, že ide o klasickú ohrádku pre dojčatá, kde môžeš nechať svoje dieťa hrať sa, aby si sa mohla chvíľu venovať vlastným veciam. V skutočnosti môže tento nábytok plniť oveľa viac funkcií. V kombinácii s pohodlným detkým matracom poskytne optimálne podmienky na spánok. Latky a nízka konštrukcia, ktorá sa nachádza tesne nad zemou, zabezpečia bezpečnosť malého dieťaťa, ktoré ešte nie je zvyknuté spať bez rodičov. Po zakúpení dodatočného prvku, ktorý umožní odstránenie prednej zábrany, detská posteľ typu ohrádka FERO však splní očakávania aj starších detí – stačí len matrac na spanie prispôsobený ich veku.
Vhodne prispôsobený matrac k bielej detskej posteli FERO 80x180, to je spánok šitý na mieru jeho potrieb
Možno už máš poriadny matrac na spanie, ktorý úspešne poslúži ešte niekoľko rokov? Rovnako dobre si však môžeš kúpiť hotovú súpravu, ktorá je vhodná na použitie ihneď po zložení. V Lano Nábytok ti dávame možnosť výberu, či chceš kúpiť detskú postieľku FERO s matracom na spanie alebo bez neho.

Biela postieľka kojec FERO – radosť zo spoločného navrhovania každej miestnosti
V Lano Nábytok vieme, čo ako rodičia cítite pri výbere nábytku do izby svojho dieťaťa. Postieľka typu ohrádka FERO ti pomôže zariadiť detskú spálňu. Bude dieťaťu sprevádzať počas spánku aj počas hry. Jednoduché, štýlové zábrany spôsobia, že interiér izby sa stane výnimočným, a zároveň bude ľahké prispôsobiť k nemu ostatný nábytok. Postieľka typu ohrádka FERO môže sprevádzať tvoje dieťa, aj keď sa rozhodneš náhle zmeniť aranžmán spálne.

Ahoj, zoznám sa so mnou bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám s každým rozmerom FERO, vyznačeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | ohrádka |
| Model | FERO |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | biela |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x180 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 62 cm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_FERO |
| Druh postele | Ohrádky pre deti |
| Veľkosť postele | 80x180 |
| Farba postele | Biele |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
