BOGUŚ 80x160 modrá detská Montessori podlahová posteľ tipi Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do BODZIA:
- má rád indiánske motívy Vzhľadom pripomína indiánsky stan.
- podporuje detskú predstavivosť Má vplyv na rozvoj kreativity a predstavivosti.
- ocení odolnosť Je vyrobený z vysoko kvalitného borovicového dreva.
- má rád dekorácie Môže byť ľahko ozdobený štýlovými doplnkami.
- spĺňa bezpečnostné normy Dáva rodičom istotu, že si vyberajú kvalitný produkt.
- ocení pohodlie Vytvára útulné miesto na spánok a hranie pre dieťa.
Zoznámte sa s výnimočným modrým modelom lôžka typu tipi BODZIO 80x160 od Lano Meble
Formovanie predstavivosti dieťaťa má obrovský vplyv na jeho rozvoj, sebavedomie a zvládanie ťažkostí. A čo keby existovala posteľ v škandinávskom štýle, ktorá môže skvele stimulovať kreativitu malých detí? Predstavujeme ti náš výnimočný model postele: BODZIO – posteľ v tvare tipi od Lano Meble. Tvarom pripomína indiánsky stan. Určite skontroluj, aké riešenia ponúka ohrádka v tvare tipi. Objav všetky farebné varianty a objednaj montáž detskej postele tipi vo svojom dome.
Prečo sa oplatí vybrať modrú detskú posteľ typu tipi BODZIO 80x160 pre vaše dieťa?
Chceš vidieť, ako radostne tvoje dieťa vymýšľa stále nové príbehy spolu s posteľou v tvare vigvamu od Lano Meble? Nebude lepšej príležitosti, aby si zistil, či sa tento model osvedčí v izbe tvojho dieťaťa. Ohrádka v tvare tipi BODZIO z borovicového dreva má neštandardný tvar stanu, a ak budeš chcieť, zábradlie ľahko demontuješ, čím vytvoríš tradičný model postele. Odváž sa na trochu šialenstva v aranžovaní a už dnes objednaj pre svoje dieťa výnimočnú posteľ tipi BODZIO od Lano Meble.

Premení obyčajnú izbu na neobyčajnú indiánsku osadu s modrou detskou posteľou typu tipi BODZIO 80x160 od Lano Meble
Chceme, aby dieťa so záujmom objavovalo všetko nové a s radosťou spoznávalo svet okolo seba. Ohrádka BODZIO v tvare tipi mu v tom určite pomôže! Očaruj dieťa rozprávkovými príbehmi a preneste sa spolu do sveta výnimočných dobrodružstiev s detskou posteľou tipi BODZIO od Lano Meble. Môžeš si byť istá, že vzbudenie takejto zvedavosti u dieťaťa mu pomôže nielen v jasliach alebo materskej škole, ale aj v neskorších etapách dospievania. Sme presvedčení, že Ohrádka tipi BODZIO je výnimočný nábytok pre tvoje dieťa. Okrem očividných vizuálnych predností našej detskej postele je tento nábytok vyrobený z vysoko kvalitného borovicového dreva. Naše detské postele spĺňajú najprísnejšie normy, aby si ako rodič mal istotu, že vyberáš pre svoje dieťa to najlepšie. Odváž sa na zmeny v detskej izbe a daruj mu výnimočný svet dobrodružstiev spolu s posteľou v tvare tipi BODZIO od Lano Meble.
Ahoj, zoznám sa so mnou bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám s každým rozmerom BODZIA, vyznačeným na obrázku vedľa ➔

Objavte posteľ BOGUŚ
Objavte posteľ BOGUŚ
Technické údaje
| ID materacy | 12181, 10457, 14841, 10772, 14857, 3753, 10537, 10570, 14852 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | BOGUŚ |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | modrá |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x160 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 168 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 137 cm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 160 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_BOGUS |
| Druh postele | Jednolôžkové postele na prízemí |
| Veľkosť postele | 80x160 |
| Farba postele | Modré |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
Bezpečnosť
Súbory na stiahnutie:
Prihláste sa na odber newslettera
