BOGUŚ 80x190 grafitová detská Montessori podlahová posteľ tipi Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do BODZIA:
- má rád indiánske motívy Vzhľadom pripomína indiánsky stan.
- podporuje detskú predstavivosť Má vplyv na rozvoj kreativity a predstavivosti.
- ocení odolnosť Je vyrobený z vysoko kvalitného borovicového dreva.
- má rád dekorácie Môže byť ľahko ozdobený štýlovými doplnkami.
- spĺňa bezpečnostné normy Dáva rodičom istotu, že si vyberajú kvalitný produkt.
- ocení pohodlie Vytvára útulné miesto na spánok a hranie pre dieťa.
Postavte na originálne riešenia s grafitovou detskou posteľou tipi BODZIO 80x190 od Lano Meble
Formovanie predstavivosti dieťaťa má obrovský vplyv na jeho rozvoj, sebavedomie a zvládanie ťažkostí. A čo keby existovala posteľ v škandinávskom štýle, ktorá môže skvele stimulovať kreativitu malých detí? Predstavujeme ti náš výnimočný model postele: BODZIO – posteľ v tvare tipi od Lano Meble. Tvarom pripomína indiánsky stan. Určite skontroluj, aké riešenia ponúka ohrádka v tvare tipi. Objav všetky farebné varianty a objednaj montáž detskej postele tipi vo svojom dome.
Čím sa v Lano Meble vyznačuje naše grafitové detské lôžko typu tipi BODZIO 80x190?
Chceš vidieť, ako radostne tvoje dieťa vymýšľa stále nové príbehy spolu s posteľou v tvare vigvamu od Lano Meble? Nebude lepšej príležitosti, aby si zistil, či sa tento model osvedčí v izbe tvojho dieťaťa. Ohrádka v tvare tipi BODZIO z borovicového dreva má neštandardný tvar stanu, a ak budeš chcieť, zábradlie ľahko demontuješ, čím vytvoríš tradičný model postele. Odváž sa na trochu šialenstva v aranžovaní a už dnes objednaj pre svoje dieťa výnimočnú posteľ tipi BODZIO od Lano Meble.

Pravé dobrodružstvo začína s grafitovou posteľou v tvare tipi BODZIO 80x190 od Lano Meble
Chceme, aby dieťa so záujmom objavovalo všetko nové a s radosťou spoznávalo svet okolo seba. Ohrádka BODZIO v tvare tipi mu v tom určite pomôže! Očaruj dieťa rozprávkovými príbehmi a preneste sa spolu do sveta výnimočných dobrodružstiev s detskou posteľou tipi BODZIO od Lano Meble. Môžeš si byť istá, že vzbudenie takejto zvedavosti u dieťaťa mu pomôže nielen v jasliach alebo materskej škole, ale aj v neskorších etapách dospievania. Sme presvedčení, že Ohrádka tipi BODZIO je výnimočný nábytok pre tvoje dieťa. Okrem očividných vizuálnych predností našej detskej postele je tento nábytok vyrobený z vysoko kvalitného borovicového dreva. Naše detské postele spĺňajú najprísnejšie normy, aby si ako rodič mal istotu, že vyberáš pre svoje dieťa to najlepšie. Odváž sa na zmeny v detskej izbe a daruj mu výnimočný svet dobrodružstiev spolu s posteľou v tvare tipi BODZIO od Lano Meble.
Ahoj, zoznám sa so mnou bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám s každým rozmerom BODZIA, vyznačeným na obrázku vedľa ➔

Objavte posteľ BOGUŚ
Objavte posteľ BOGUŚ
Technické údaje
| ID materacy | 12185, 10461, 13561, 10776, 13537, 10418, 10541, 10574, 13549 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | BOGUŚ |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | grafitová |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x190 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 137 cm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_BOGUS |
| Druh postele | Jednolôžkové postele na prízemí |
| Veľkosť postele | 80x190 |
| Farba postele | Grafitové |
| Vek dieťaťa | Postele pre predškolákov (4-6 rokov) |
Bezpečnosť
Súbory na stiahnutie:
Prihláste sa na odber newslettera
