SAVIO 90x200/140x200 borovica lôžko na poschodovej posteli s rozkladacou pohovkou béžová látka perfect harmony 02 Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do SAVIO:
- efektívne šetrí miestoÚložný priestor na posteľnú bielizeň zabezpečuje efektívne využitie priestoru.
- je výnimočnýSpojuje funkciu postele a rozkladacej pohovky 140x200.
- príjemný na dotykPohovka je pokrytá tkaninou Perfect Harmony.
- ideálne prispôsobený rebríkJe navrhnutý tak, aby si ho nemusel odstraňovať pri rozkladaní dolnej pohovky.
- má zaoblené tvaryVyzerá mäkko a nadýchané
- premyslená konštrukciaUmožňuje vytvoriť dva rôzne priestory pre dieťa.
Borovicová poschodová posteľ s pohovkou SAVIO 90x200/140x200 ťa ohromí svojím nezvyčajným spojením
V Lano Meble sa nebojíme odvážnych riešení. Preto máme pre našich mladších zákazníkov vynikajúci produkt. Poschodová posteľ SAVIO je úžasný kus nábytku, ktorý si nájde svoje miesto v mnohých detských izbách. Rozkladacia pohovka poskytuje pohodlie počas dňa, keď sa dieťa chce učiť, hrať alebo pozvať priateľov. Na večer poschodová posteľ bude skvelým miestom na spanie. Kreatívny prístup k spánku v Lano Meble je pohľadom do budúcnosti. Nezabudnite sa pozrieť na všetky výhody našej moderné detskej postele SAVIO.
SAVIO 90x200/140x200 je na dosah ruky
Rozkladacia pohovka z ponuky Lano Meble je výrazným prvkom v interiéri izby. V našej ponuke nájdete produkt SAVIO v odtieni SAGE. Je to tlmená, šedá farba, ktorá sa hodí do izby pre dievčatá aj chlapcov. Okrem toho je pohovka potiahnutá tkaninou Perfect Harmony, ktorá jemne leskne a je mäkká. Estetické výhody však nie sú všetko. Použitá technológia Esy-Clean umožňuje rýchle a jednoduché čistenie znečistených povrchov na posteľ spojenej s pohovkou SAVIO. Nechýba nám pochybnosť, že SAVIO pohovka v tejto verzii skvele doplní klasický alebo moderný štýl. Nečakajte a rozhodnite sa pre tento plyšový zážitok s pohovkou SAVIO od Lano Meble.

Ako zamat mení interiér? Určite to vyskúšajte s našou poschodovou posteľou SAVIO 90x200/140x200
Zamat vám evokuje luxus a eleganciu? A čo keby sme vám povedali, že skvele funguje aj v detskej izbe? To všetko vďaka výnimočnej tkanine Perfect Harmony, ktorá bola použitá na poťah poschodovej postele s pohovkou SAVIO. Charakteristickým rysom tohto materiálu je predovšetkým jeho odolnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Týmto spôsobom, keď zariadite detskú izbu s SAVIO detskou posteľou, máte záruku, že nábytok vydrží mnoho rokov. Materiál Perfect Harmony v béžovej farbe sa skvele hodí do klasického aj retro štýlu, a jemná štruktúra tkaniny zamatového typu vytvára teplú a útulnú atmosféru. Zistite, ako zamat mení miestnosti spolu s SAVIO detskou posteľou. Môže poschodová posteľ s pohovkou SAVIO ponúknuť viac? Samozrejme. Už viete, že jeden kus nábytku vám umožní lepšie zariadiť izbu dieťaťa. Pri kúpe postele získate tri veľké vankúše, ktoré budú v farbe pohovky SAVIO, čím vytvoria opierku.V Lano Meble vytvárame postele, ktoré sú pohodlné a zároveň funkčné. Jeden z modelov, na ktorý sme naozaj hrdí, je samozrejme naša SAVIO detská posteľ. Vďaka jej originálnej konštrukcii získate miesto, ktoré vytvára dve úplne rôzne priestory pre dieťa. Okrem toho obliekanie pohovky úplne zmení charakter detskej izby. A pohodlná poschodová posteľ s pohovkou a prispôsobenou matracom z Lano Meble sa postará o hlboký a zdravý spánok. SAVIO model je ideálny pre detskú izbu. Poschodová posteľ s rozmermi 90x200 je ideálna na odpočinok, poskytuje pohodlné miesto na spanie. Kým pohovka, ktorá po rozložení má rozmer 140x200 sa ideálne hodí ako miesto na učenie alebo prijímanie hostí, pričom poskytuje pohodlie a funkčnosť.V Lano Meble sa neobmedzujeme. Môžeme teda s istotou povedať, že SAVIO bude hitom pre súrodencov rôznych vekových kategórií, alebo dokonca pre rodičov, ktorí chcú spať blízko svojej ratolesti alebo majú obmedzený priestor. Pozvite našu SAVIO posteľ dnes do svojho domova.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznámte s každým rozmerom SAVIO, ktorý je zobrazený na obrázku ➔
Vidíš, moja dolná plošina je širšia!

Objavte posteľ SAVIO
Objavte posteľ SAVIO
Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | SAVIO |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | borovicové |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x200/140/200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 |
| Šírka postele | 96/191 (celkový rozmer po rozložení s rebríkom) |
| Výška postele | 168 cm (sedák: 80 cm, opierka: 60 cm) |
| Hmotnosť | personalizácia |
| Zábrana | výška ochrannej bariery v hornej časti: 25 cm |
| Rebrík | odnímateľný |
| Zásuvky | s úložným priestorom (nádoba na bielizeň) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 200 |
| Šírka matraca | 90 |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Názov látky | Perfect harmony 02 |
| Druh látky | ženilka |
| Zloženie látky | 100% polyester |
| Gramáž látky | szenil 410 g/m5 |
| Vzor látky | lesklé, mäsité a plastické |
| Farba látky | béžová |
| Odolnosť látky proti oderu – Test Martindale | 50 000 cyklov |
| Certifikáty látky | spĺňa požiadavky nariadenia EÚ o škodlivých chemikáliách (REACH) |
| Čistenie a starostlivosť o látku | pomocou jemných čistiacich prostriedkov na čalúnenie, možno prať a žehliť pri nízkej teplote, nebieliť |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200/140x200 |
| Farba postele | Borovica |
| Vek dieťaťa | Postele pre mládež (11-19 rokov) |
