MOON 80x180 kašmír jednolôžková detská posteľ domček na antresole Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete MOON:
- prináša lesnú mágiu Vyrobené z borovicového dreva, je ako váš súkromný les v izbe.
- dosahuje ku hviezdam Medziposchodie vám daruje nebo na dosah ruky.
- chráni na 102 Zábradlie sa stanú strážcami vašich snov.
- podporuje kreativitu Vie, ako sa postarať o tajné základne a pevnosti vďaka priestoru pod posteľou.
- má svoj štýl Navrhnuté ľuďmi s bohatými skúsenosťami.
- je ako váš vlastný Mount Everest Profilovaný rebrík vyzýva k dosahovaniu vrcholov.
V Lano Meble nájdete kašmír detskú posteľ MOON 80x180, akú nikto iný nemá
Nepochybujeme o tom, že každý deň chcete dbať o blaho svojho malého objaviteľa. Zabezpečujete mu zdravé jedlo, vhodné oblečenie do každého počasia, no tiež dbáte na jeho bezpečnosť. Rovnako dôležitý by mal byť výber správnej detskej postele v procese dospievania vášho dieťaťa. Chceme vám pomôcť postarať sa o to, aby vaše dieťa malo najlepšiu detskú posteľ, ktorá bude podporovať jeho správny oddych. Práve preto sme v Lano Meble vytvorili výnimočnú posteľ MOON. Poschodová posteľ na antresole z našej ponuky zaisťuje bezpečnosť a podporuje správny rozvoj dieťaťa. Pevná konštrukcia a rozprávkový dizajn postele s baldachýnom stimulujú predstavivosť a kreativitu detí. Objavte všetky výhody našej postele MOON a zaistite, aby sa čo najskôr stala súčasťou izby vášho dieťaťa. Zistite už teraz, čo ponúka tento výnimočný nábytok z ponuky Lano Meble.
Ukážeme vám, že poschodová posteľ MOON môže byť funkčná a skvele ladiť s ostatným vybavením detskej izby
Ak hľadáte detskú posteľ pre svojho malého potomka, určite sa zameriavate na niekoľko kľúčových aspektov. Predovšetkým by mala byť posteľ domček na podeste vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Zároveň je dôležité, aby dobre ladila s ostatným vybavením izby vášho dieťaťa. Tradičné materiály použité na výrobu postele, ako je borovicové drevo, vám zaručujú, že poschodová posteľ od Lano Meble vydrží mnoho rokov a zostane v perfektnom stave. Naša ponuka je samozrejme posteľ MOON, ktorá je umiestnená na podeste. Má dobre profilovaný rebrík, vďaka ktorému môže dieťa ľahko vyliezať a schádzať z postele na podeste bez vašej pomoci. Okrem toho má aj zábradlie, ktoré dbá o jeho bezpečnosť nielen cez deň, ale aj v noci, keď spí. Objavte všetky supervlastnosti našej detskej postele MOON a stavte na overenú kvalitu od Lano Meble.

Skvelá voľba do detskej izby v akejkoľvek veľkosti od Lano Meble je poschodová posteľ MOON
Už viete, aké množstvo výhod prináša výber našej postele na vyvýšenine MOON do detskej izby. Okrem zabezpečenia komfortu a bezpečnosti pre vaše dieťa má táto posteľ v tvare domčeka mnoho praktických prvkov. Vyvýšenina, na ktorej sa nachádza miesto na spanie, umožňuje ušetriť cenný priestor v izbe. To je ideálne riešenie najmä vtedy, keď je detská izba malá. Pod vyvýšeninou nájdete ideálne miesto na hranie. Naša detská posteľ je rovnako vhodná aj do väčších miestností. V Lano Meble kombinujeme nadčasový dizajn s výnimočnou odolnosťou práve v posteľ na vyvýšenine MOON. Pokojný spánok vášho dieťaťa je na dosah ruky s výnimočnou poschodovou posteľou od Lano Meble.

Ahoj, zoznám sa s tebou bližšie!
Pred konečným rozhodnutím si pozri všetky rozmery MOON, ktoré sú vyznačené na obrázku vedľa ➔
Technické údaje
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | poschodová posteľ s antresolou |
| Model | MOON |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | kašmír |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x180 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 188 |
| Šírka postele | 87 |
| Výška postele | 224 cm |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | šikmý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 180 |
| Šírka matraca | 80 |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v dvoch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Postele v medziposchodí |
| Veľkosť postele | 80x180 |
| Farba postele | Kašmír |
| Vek dieťaťa | Postele pre predškolákov (4-6 rokov) |
Bezpečnosť
Súbory na stiahnutie:
Prihláste sa na odber newslettera
