EDI 90x190 biela detská jednolôžková posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 13 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do EDIHO:
- rád robí radosť Dobrý výber na novú postieľku pre dieťa.
- jedinečný Je dizajnový a originálny.
- je nadčasový Jednoduchý a pevný, ideálny pre chlapca aj dievča.
- starostlivý ako len môže byť Postará sa o správny spánok.
- je detailný Bezpečná konštrukcia vyrobená z borovicového dreva.
- rád sa pamätá Bude slúžiť vo vašom dome mnoho dlhých rokov.
Prečo každý tak ochotne vyberá bielu detskú posteľ EDI 90x190 od Lano Meble?
Naša detská posteľ EDI sa výborne hodí do izby dievčaťa, ale rovnako krásne sa bude prezentovať v priestore chlapca. Všetko je to možné, pretože detská posteľ EDI od Lano Nábytok je veľmi klasická, nadčasová a zároveň pevne vyrobená. Vytvor jedinečnú atmosféru v detskej izbe a postaraj sa o jeho pohodlie. Môžeš si byť istá, že s detskou posteľou EDI bude mať tvoj malý len farebné sny. Rodičia si všímajú najmenšie detaily, keď vyberajú posteľ do detskej izby. Nečudujeme sa tomu, pretože aj pre nás je najdôležitejší bezpečný a správny spánok tvojho dieťaťa. Vytvorená spoločnosťou Lano Nábytok detská posteľ EDI má veľmi pevná konštrukcia, vyrobená z bezpečného borovicového dreva. Vďaka starostlivosti o každý detail ti môžeme zaručiť, že naša detská posteľ EDI bude slúžiť vo vašom dome mnoho dlhých rokov.
Predstavivosť bez hraníc s našou bielou detskou posteľou EDI
Pri zariaďovaní priestoru svojho drobca sa určite snažíš navrhnúť jeho izbu v štýle, ktorý bude vyhovovať tvojim aj jeho vkusom. Nakoniec, pohoda dieťaťa je dôležitá a určite ovplyvní kvalitu spánku. Vďaka možnosti personalizácie detskej postele EDI od Lano Nábytok môžeš rozhodnúť o mnohých častiach postele a vytvoriť ideálny nábytok práve do detskej izby. Neváhaj a vyskúšaj možnosť individuálneho prispôsobenia detskej postele EDI.

Deti si zamilujú bielu detskú posteľ EDI 90x190 už od prvej noci
Prečo je tak dôležité dobre vybrať posteľ do izby pre dievča alebo pre chlapca? Zo skúseností Lano Nábytok vyplýva, že má veľký vplyv na pokojný a zdravý spánok tvojho dieťaťa. Ak bude dieťa vyspaté, určite s úsmevom začne nový deň. Stav na overenú kvalitu, stav na detskú posteľ EDI. Tvoj malý ti určite poďakuje!

Ahoj, zoznám sa so mnou bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám s každým rozmerom EDIEHO, vyznačeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12190, 10466, 13564, 10781, 13540, 10423, 10546, 10579, 13552 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | EDI |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | biela |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x190 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 194 cm |
| Šírka postele | 96 cm |
| Výška postele | 64 cm |
| Hmotnosť | 39 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v dvoch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_EDI |
| Druh postele | Jednolôžkové postele na prízemí |
| Veľkosť postele | 90x190 |
| Farba postele | Biele |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
| Shipping time | 9-16 days |
| Čas doručenia | 9-16 dní |
