SENSO 90x190 kašmír výsuvná dvojitá posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do SENSO:
- zaberá málo miesta Je ideálnym riešením do izby súrodencov.
- má rád dobrú zábavu Je vynikajúcim miestom na trávenie voľného času a hranie.
- ponúka veľa Je vybavený dvoma matracmi na rôznych úrovniach.
- dbá o bezpečnosť Prítomnosť bezpečnostnej zábrany zaručuje bezpečnosť detí.
- vydrží veľa Odolná brezová lišta FLEX zaručuje, že je odolný voči zaťaženiu.
- miluje poriadok Je možné ho vybaviť 2 priestrannými zásuvkami.
Objavte posteľ SENSO
Objavte posteľ SENSO
Nízka kašmír poschodová posteľ SENSO 90x190 v tvojom štýle od Lano Meble
SENSO je drevená poschodová vysúvacia posteľ, ktorá je určená do izby súrodencov. Zaberá málo miesta, čo znamená, že je ideálna do malých priestorov. Vyznačuje sa jednoduchou konštrukciou a dizajnom, čo ju robí univerzálnou z hľadiska vzhľadu – hodí sa do každého štýlu interiéru. Poschodová posteľ SENSO má vysúvaciu platformu, vďaka čomu je počas dňa výborným miestom na trávenie voľného času. Na noc ju premeníš na nočnú zónu s dvoma matracmi v rôznych výškach. Je určená do izby, ktorú zdieľajú dve deti. Vďaka bezpečnostnej zábrane ju môžeš používať aj pre mladšie deti.
Kašmír poschodová posteľ SENSO zo smrekového dreva – najvyššia kvalita pre najmenších
Je vyrobené z borovicového dreva, čo z neho robí SENSO posteľ odolnú a s dlhou životnosťou. Je to teda dlhodobá investícia, na začiatku môže byť poschodovou posteľou pre deti, a neskôr aj pre tínedžerov. Rošt pod matrac je vyrobený z brezovej lišty typu FLEX, ktorá zaručuje, že celá konštrukcia je odolná voči zaťaženiu. Poschodová vysúvacia posteľ SENSO je dobrou alternatívou k dvom samostatným posteliam v izbe, kde na ne nie je dostatok miesta. Zaberá rovnaké miesto ako štandardné jednolôžkové modely. Voliteľne môže byť vybavená priestrannými zásuvkami na uloženie napríklad posteľnej bielizne, hračiek alebo oblečenia.

Kašmír rozkladacia poschodová posteľ SENSO 90x190 pojme dva matrace
To od teba závisí konečný vzhľad postele pre súrodencov SENSO. Môžeš rozhodnúť o druhu matracov v závislosti od individuálnych potrieb a preferencií detí. Každý z dvoch matracov môže byť iný. Pri objednávke si tiež vyberáš možnosť so zásuvkami alebo bez.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom, zoznám sa s každým rozmerom SENSO, zaznačeným na obrázku vedľa ➔

Objavte výsuvnú dvojlôžkovú posteľ SENSO
Objavte výsuvnú dvojlôžkovú posteľ SENSO
Technické údaje
| ID materacy | 12190, 10466, 13564, 10781, 13540, 10423, 10546, 10579, 13552 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Prístelkový matrac | 12189, 10443, 10762, 10486, 10403 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | SENSO |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | kašmír |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x190 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 77,5 cm |
| Hmotnosť | 67 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 180 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 90 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Nízke manželské postele |
| Veľkosť postele | 90x190 |
| Farba postele | Kašmír |
| Vek dieťaťa | Postele pre mládež (11-19 rokov) |
